SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
nie, nie powinieneś, chyba, że chcesz zostać inwalidą po paru latach... przysiady ze sztangą, martwy ciąg, wykroki, push press, hang clean na tych ćwiczeniach powinieneś bazować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
niestety mam tylko do użytku warunki domowe :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
w temacie układamy/poprawiamy wasze plany na 1 stronie jest plan pod wyskok bez sprzętu zajrzyj
to jak pomoże mi ktoś ten rozkład tygodnia ustalić??

Zmieniony przez - florek2766 w dniu 2013-04-27 10:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
W jakie dni chcesz trenowac i jakim planem na reszte ciala jakis fbw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie powinienes absolutnie zadnego z gotowych programow. air alert,super dunks i pare innych to najgorsze programy treningowe w historii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Co powinienem ćwiczyć bez przyrządów?

Zmieniony przez - kondzio0715 w dniu 2013-04-27 11:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
no lol nie przeczytałeś kondzio co prędzej napisałem?? w dziale indywidualne sporty ogólnorozwojowe na stronie 2 w temacie układamy/poprawiamy wasze plany na str. 1 jest trening bez sprzętu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
a sory i dzięki

Zmieniony przez - kondzio0715 w dniu 2013-04-27 13:44:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Ogółem kondzio skacz jak najwięcej ;) Możesz skupić się na treningach plyometrycznych, i odpuść sobie wszelkie gotowe programy, tak jak pisali forumowicze przede mną ;) Sam osobiście robiłem Air Alert II, okej, podziałał, dodał skoku, no ale cóż, kolanka czasem dają się we znak. Na szczęście gdzieś w połowie treningu przerwałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Mam obręcz zawieszoną na 2,6m i doskakuję do niej, ale wsadu nie mogę zrobić :/ (skaczę na ~55cm, więc na normalnej wysokości jakby był to musiałbym tak z 1,2m skakać - można tak wyćwiczyć wyskok?).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium