SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246618

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
to skoczek wzwyż?? bo skoka rzeczywiście ma niesamowitego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, czołówka światowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Witam. Trochę czasu się nie odzywałem na forum bo przez ostatni rok chodzę od lekarza do lekarza, tym razem 5 z kolei okazał się bardzo profesjonalny powiedział że poprzedni który stwierdził że nogę trzeba kroić bo zerwane więzadło to d**** i nieuk. Także mam artroskopię na 9 lipca lewego kolana (chondromalacja chrząstki), a późniejszym czasem prawe mają mi też zrobić ten sam problem... Także poskakane mam w sumie na 2 lata bo już to się ciągnie od lutego 2012

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Mam pytanko co do treningu:
Hantle skos górny rampa 10
Wyciskanie wąsko total 20 możecie mi powiedzieć o co kaman?
Chodzi mi o ta rampe total 20 czyli ile mam serii i powtórzeń zrobić?

Zmieniony przez - Kobek66 w dniu 2013-06-10 19:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Z rampa walisz tak dużo serii, gdzie możesz wykonywać 10 powt. zachowując progres. A tego "total 20" sam nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
20 powtórzeń danego ćwiczenia w tylu seriach ile trzeba, ale to raczej by pasowało do poręczy/podciągania

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
czyli te 20 powtórzenia rozbijam na np 3x6?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Sołtys blagam o pomoc !
Jestem strasznym panikarzem, ale wale z mostu, skrecilem se kostke, wszytkich cisnely kontuzje, cieszylem sie ze mnie nie, a tu nagle strzeliła mi kostka prawa, i skrecila sie tak jakby do srodka, prawa strona kostki jak piesc, ale nie jest sina tylko spuchła, dosc boli jak mam na dole ale jak podniose to juz mniej, bylem na pogotowiu, przestwietlenie itd. ziomek powiedzial ze nie jest to mocne skrecenie, nie wiem dokladnie jak powiedzial, ale z ogolnie nic bardzo powazniejszego, ale ze ja juz jestem obsrany, mam wysztkie altacety, naproxeny i przeciwbolowe rzeczy. Tutaj moja prosba, co moge robic pozatym ? jakies oklady z lodu ? kapusta ? chce ja sobie dobrze wyleczyc, i tak po domowmu zrehabilitowac zebym byl pewny ze jest dobrze wyleczona i ze moge sobie grac i trenowac dalej konkretnie, bo jak wylecze to chce NA MAXA sie przylozyc do skoka i troche do ciala, chce miec pewnosc ze dobrze dziala, wiec zwacam sie do Ciebie, jakie cwiczenia bede mial robic i po jakim czasie ? W czwartek mam kontrole i jak nie bedzie poprawy to ziomek mowi ze w gips, bo narazie mam wolna noge, wiec mysle ze nie jest tak strasznie, tak jak mowie, kazal smarowac, nie obciazac jej, i trzymac w gorze jak boli : ) Skrecilem w ten sposob, ze jakos wyskoczylem w gore zeby zgranac pile i zladowalem na nodze kolegi - klasyk, i chrupnelo, a to byl pierwszy gejm w nowych Rołsach 3.5 ;p tak sie jaralem, btw eleganckie butki !! a no i oczywiscie sobie kupuje jakis stabilizator kostki ;p prosze kazdego o jakies rady i pomoc i z gory wielkie dzieki ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ja tak samo skręciłem kostkę, z tym, że nie byłem u lekarza... smarowałem altacetem, zimne okłady i po tygodniu zeszło i w tej chwili, nawet nie pamiętam, że coś było :) imo, chłodzić, smarować altacetem, stopa na podwyższeniu i tyle, jak za parę dni nie zacznie schodzić (mi zeszło po 3 dniach) to wtedy jakieś usg czy czasem nie rozwalona torebka stawowa ;)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2013-06-11 23:56:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium