SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246583

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Krzyh93 a ty zapakowałeś z naskoku czy z jednej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z naskoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
22 lata ;) trenuje siatkówkę :P Próbuje się przestawić powoli ale na salce jak już naskok wykonałem prawidłowo- w sensie sekwencja kroków, to odruchowo atakowałem lewą ręką. Oczywiście wyskok o wiele niższy ale nic w tym dziwnego bo problemy z koordynacją przy takim rozwiązaniu i brak dynamiki robi swoje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
to ja mam 20 i w sumie juz kilka z 3~4 lat temu się uczyłem poprawnego naskoku i też siatkówka, ale wydaje mi się że skoro ktoś wymyślił ten prawidłowy naskok to muszą być z niego jakieś korzyści i jeśli zamierzasz jeszzce długo skakać/grać to warto spróbować się nauczyć, chociażby dla własnej satysfakcji, że oglądasz sobie pluslige i sie jarasz że umiesz skakać jak oni ;d

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wczorajszy pokaz z 38.5 goraczki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
mega wsad respect , czy zmiana tempa w przysiadzie by byla dobra wyskoku chodzi mi o np zejscie 4 sek w dol a w gore dynamicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi bardzo dużo dały jump squaty. Rotacja tempem jest dobra, dla rozwoju siły i nie tylko -poczytaj artykuł Wodyna na ten temat, tam jest to fajnie wyłożone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
dzieki a co do przysiadu to jakim styl lepszy powerlifter czy olimpijski bo ja narazie jade tym 2 przy zachowaniu jak najbardziej prostej postawy i waski roztaw nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robiłem trójbojowe, ale ATG podobno lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium