SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
drlipek i jak wrazenia po CATCIE? chce teraz sprobowac przedniego siadu przez miesiac wlasnie z catem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jako podstawowe cwiczenie nog przedni odpada, osobiscie probowalem przez kilka miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
tzn co sie dzialo soltys? slabo sila szla? czy poprostu bez sensu tyrac z duzo mniejszym ciezarem? potrzebuje czegos innego niz zwykly siad :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jako asystujace spoko bo wzmacniasz brzuch i plecy na srodku ale nogi nie dostana tego samego bodzca co przy tylnich. Spadl mi dosiezny momentalnie mimo progresu w przednim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
czyli rozumiem ze nie idzie zwyklego atg zastapic :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moim zdaniem nie, oczywiscie jakbys mial do wyboru 150 kg w przednim i 150 kg w tylnim to chyba przedni wygrywa ale inaczej nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a powiesz mi cos o CAT? moze to zastosowac przy tylnim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie slyszalem ale rewolucji tu nie ma bo zawsze powinno sie dynamicznie wstawac bez wzgledu na ciezar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8221
ok to ja mam takie pytanie...czy potezny wyskok mozna osiagnac bez efektu tylka latynoskiej tancerki? :D polaczenie ATG + wykroki albo bulgarski sprawia ze z tygodnia na tydzien staje sie on coraz wiekszy. mam wrazenie ze juz odstaje bardziej niz wiekszosci lasek na ulicy. troche dziwnie sie z tym czuje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
musisz sobie zadac pytanie kim chcesz byc? czy atleta czy modelem? Mozesz tez cwiczyc cale cialo i wtedy tylek nie bedzie tak widoczny...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium