SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Ja ćwiczenia na dynamikę wykonuję do 60% mojego maxa w przysiadzie. ;) Pochwalę się Wam, że w poniedziałek 21 stycznia, jak akurat miałem urodziny to zrobiłem swojego pierwszego wsada na wymiarowym koszu piłką do siaty. Wychodzi więc, że mam około 90cm wyskoku. Mam teraz zamiar robić tak z piłką do kosza. ;) Zastanawiam się czy robić dalej ten sam program co teraz... Od dwóch tygodnie nie mam progresu w przysiadzie, ale w skoku tak. Robilibyście na moim miejscu jeszcze ten program do ferii tak jak planowałem, czy byście to odpuścili?

Zmieniony przez - drLipek w dniu 2013-01-24 13:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Warto dokończyć a potem zrobić przerwe 1-2tyg i znowu jechane z tym że oczywiście zacząć od większej ilości już na początek.

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zmienił jednak na któryś proponowany przez Sołtysa, bicie rekordów co trening na takiej strefie powtórzeń na dłuższą metę może nie przynieść dobrych rezultatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
czy jak ktoś ostro trenuje na wyskok np poprawi się o 30 cm powiedzmy to jego typowa sprawność np 60 m, skok w dal ,skok w dal z miejsca ulegnie bardzo dużej poprawie ?



Zmieniony przez - maramizm w dniu 2013-01-24 20:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ile razy będzie padać to pytanie: pośrednio tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
maramizm, ja po zwiększeniu wyskoku o 20cm poprawiłem skok w dal z 5,10m na 5,70m. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
własnie o to mi chodziło o przykłady a sam widziałem odgrzebane tematy gdzie obecny moderator też się dopytywał i też komóś się nie podobało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dzisiaj kolejne granie w siate w HD. kure** dokladnie mierza... 3 skoki pod rzad. z miejsca palcami do obreczy. i wyniki 76.76.75. przy asiegu 225 doslownie idealnie :) najwiekszy skok dzisiaj...108 cm...oddalem moze z 5 skokow na rozgrzewce:) i tak niezle jak na zakwasy i zmeczenie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
SOLTYS: znajomy ma uszkodzenie PCL . nie wiem czy zerwane czy jak, ma niestabilnosc kolana, lekarz pozwolil mu grac ale w stabilizatorze, czy powinien robic jakies cwiczenia wzmacniajace obecnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
niech zrobi rezonans, uszkodzenie ktoregos z wiezadel krzyzowych to nie jest latwa sprawa....Cwiczenie wzmacniajace koniecznie i to jak najszybciej i najwiecej, stabilizator w niczym nie pomoze, jedynie psychika sie lepiej czuje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium