SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Niezła sprawa. Kiedyś żeby sprawdzić takie pomiary potrzebna była zaawansowana aparatura, a teraz wystarczy mieć buty

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ciekawe na ile dobrze mierza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
przekonamy sie;) oddam troche skokow kontrolnych na dane wysokosci i zobaczymy czy pokaze mi 75cm przy dotkniecu obreczy np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wez pod uwage czy daje cos np podciagnieciu nog do klatki lub za siebie (wyskok taki sam ale buty sa wyzej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jak dla mnie to ściema, biorac pod uwage fakt ze jak wynika z filmiku mierzy to środek cięzkości i jego przesunięcie względem pozycji wyjściowej, to przecież jakikolwiek wymach ręką, podciągnięcie nogi itd z punktu widzenia biomechaniki przesuwa środek ciężkości. ale stestujesz to dasz znać jak to wygląda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
no zobaczymy jak dotkladne beda wyniki;p gorzej jak wyskocze do gory...podkurcze nogi...i tak spadne...i pokaze mi 150 wyskoku;p odrazu bede wiedzial zeby dalej nie testowac;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym poprawić swój wyskok,mam 15 lat, 175 cm wzrostu i wyskoku dosiężnego 285 cm. Moim celem jest przynajmniej dotykanie obręczy od kosza,chciałbym wycisnąć jak najwięcej ile mogę w tym wieku ;) dostępu do siłowni nie mam. Czy może ktoś ułożyć plan nawet i na te 5 dni w tygodniu? Z góry dzięki bardzo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
wróciłem w końcu po dluzszej przerwie niestety nie do biegania i skakania tylko do siłowni. nie predko pewnie wygram z tym rozcięgnem, wlasciwie powoli się poddaje, ale fizjo powiedzial ze silke moge robic i cudowne uczucie gdy ledwo siedze na tylku po poneidzialkowych przysiadach. ale do rzeczy. mam teraz caly tydzien na silke, nim sie nie wylecze to pewnie z miesiac minie. i chcialbym robić siady 2 razy w tygodniu i jeden dzień poswiecic na dynamike ew. boxy. podam swoja propozycje i prosze ew. o uwagi i korekty

poniedzialek

zarzut
siady
martwy ciąg
brzuch siłowo

środa
push press
siady albo boxy
wiosłowanie
podciąganie na drążku

piątek

hangclean
zarzut do podsiadu
jump shrug / jump squat - jednak oba zależą od tego czy pięta będzie boleć przy podskokach więc nie są to pewne ćwiczenia i celowo nie wplatałem je w plan- są opcjonalne
teoretycznie mógłbym coś jeszcze dodać aby dobić nogi siłą.

chce się skupić na siadach głównie i sile nóg, żeby mieć podstawy jak się wyleczę

Zmieniony przez - Maverick15 w dniu 2012-11-07 13:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
To juz lepiej te APL kupic niz nike+



Moim zdaniem apl moga dac nawet te 10cm max. ale takim osobom jak hadzbe, ktorzy juz maja zaj**isty wyskok. Ja np. mam wyskoku z miejsca ok.53 czyli mi moze by daly 2-3cm. Niby fake, ale zbanowali to w nba. W Polsce na allegro (moze jeszcze sa) widzialem za 700-800zl. Ze strony producenta ok.200$ + koszt przesylki. Lepiej skakac wyzej, niz wiedziec ile sie skacze ;]

PS. Placebo tez pewnie robi swoje

Zmieniony przez - Jordan1990 w dniu 2012-11-07 16:28:41

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej w siadach na sztangę dowalić a nie bawić się z takimi zabawkami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium