SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246564

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
spoko czekam hadzbe z niecierpliwością (tylko porządnie to nagraj), ja od nowego roku crossfit ;) i zupełnie inne podejście do wyskoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Panowie, jak powinna wygladac rozgrzewka przed meczem siatkowki ?:d bo sie dzisiaj z moim nauczycielem/trenerem sprzeczalem, bo on kazal robic 2x25 przysiadow 2,x25 wspiec i 2x25 podskokow do klatki, ja mu powiedzialem ze to nie ma sensu, ze starczy mi jak pobiegam , porozciagam sie porzadnie i zrobie z 2x8 tuck jumpw , co o tym myslicie ? (mowil jeszcze, ze nie powinno sie robic siadaow z obciazeniem, bo obciazaja kolana i mowil zeby robic po 600 przysiadow na treningu, wysmialem go) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sam widzisz ze nawet nie ma co tego komentowac....wystarczy wpisac na youtube dynamic warm up...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
bo on mowi ze trzeba robic przysiady zeby ''dokrwawic nogi'' xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
a potem się ludzie dziwią, że dzieciaki/młodzież ma awersję do uprawiania sportu itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tak ale po co je jeszcze dodatkowo meczyc? mozna zrobic kilka przysiadow pozniej zeby rozruszac stawy do konca ale seriami po tyle ruchow to bez sens. Poprawic krazenie i zwiekszyc temperature ciala mozna zwyklym truchtem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Soltys mowilem te same slowa co Ty teraz... ;) a i zgadzam sie z Toba matuzino ;) oczywiscie chlopaki mi mowili ze glupoty gadam, ale tez sie ch** znaja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Na rozgrzewce ma się zasadniczo część biegową i statyczną, czyli podstawy: bieg przodem/tyłem, cwał bokiem do/na zewnątrz, krok skrzyżny do/na zewnątrz, przyspieszenia zakończone rzutem, skipy ABC, przebieżki siatka>3m zakończone blokiem/rzutem/przewrotem albo rozpoczęte blokiem/atakiem, najścia do bloku itp. W miejscu to krążenia ramionami, biodrami, tułowiem, wymachy, opady, wykroki, wyskoki, przeskoki, skręty, skrętoskłony, skłony, sprawle, pompki i na koniec jakieś rozciąganie. Jest jeszcze wiele sposobów, jakieś podskoki przy blokach, przejścia itp., ale jeżeli trenujesz w klubie to powinieneś to znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Znam to Santiago i wlasnie to czynie, ale niby trenera sie powinno sluchac, a jak on mi take bzdury wygaduje ? ja i tak sobie swoja rozgrzewke zawsze prowadze, ale jemu to sie nie zabardzo podoba, pomimo ze gram dobrze :) ... szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie tylko Ty tak masz, ja np po 3 minutach rozgrzewki mam sprinty ze zmiana kierunku...nic tylko czekac az cos sie naderwie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium