SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246549

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Jesli chodzi o mnie, to nie czuje jakiegos super przyrostu po skonczeniu cyklu i w czasie tego odpoczynku pomiedzy cyklami, ja czuje poprawe w trakcie, jak dwa dni mniej wieceje zejda zakwasy po treningu silowym to wtedy skacze i czuje wzrost, w zasadzie teraz po tym cyklu, ktory wlasnie skonczylem nie bylem jeszcze skakac ;d
Sołtys, do poprawy cos w tym planie na jedna noge 159 str ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
@up

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Na czy mi nie chodzi żeby sprawdzić przyrost jump'a bo pewnie po cyklu jakiegoś wielkiego ogromu nie ma, nie będzei bo sam ledwie biore 90kg więc ledwie średnio 12kg nad swoją masą. Po prostu zastanawiam się czy warto taki break zrobić ale myślę że tydzień to będzie wystarczająco ;)

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tygodniowe rozładowanie zawsze warto robić po 8 tygodniach siłówki. Warto uprzedzać reakcje swojego organizmu, tj, zmęczenie, przetrenowanie, brak progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozna tez po 3 tygodniach zrobic rozladowanie (50%) i dalej kontynuowac progresje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
1. Jak jest z tymi wykrokami i wstępowaniem, jeśli zależy mi tylko na wyskoku obunóż jest sens je robić czy lepiej bardziej przyłożyć się do przysiadów i podskoków ze sztangą??
2. Jakie buty polecacie koszykarskie, najlepiej low- y tak do 350zł max, myślałem nad Kobe VII, to dobry wybór waszym zdaniem dla "skoczka"??
3. Plyo lepiej robić cały czas czy zacząć na przykład 2 miesiące przed sezonem, a do tego czasu bardziej skupić się na sile statycznej i dynamicznej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
1. Wykroki to ważne ćwiczenie pomijając fakt czy jesteś skoczniem 1nonóż czy obunóż. Wzmacnia kolana więc warto robić, jednak priorytetowe nie jest.
2. Do tej kwoty Bryanty brzmią dobrze. mają dobrą opinię więc powinieneś być zadowolony. Do skakania w tej kwocie dobre też sa Adidas Adizero Rose 1.5. mega lekkie i komfort skakania bardzo dobry
3. Plyo co jakiś czas, sam musisz czuć i wiedzieć kiedy brakuje Ci skakania. Jeśli trenujesz jakiś sport to plyometrykę masz na bieżąco więc dużo kombinować nie musisz. Ew. możesz robić siłę 1-2 w tygodniu i jeden dzień wygospodarować na plyometrykę jeśli brakuje Ci dynamiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Dzięki za radę ;) Chyba Adizero jednak wybiorę ;) Łap Soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
ja ci adrian polece kobiaki, gram w nich od 3 lat i sa mega dobre. chyba ze masz platfusa to obcieraja :D. A rosy miałem te 1.5 i nie byłem zadowolony, zero komfortu w porownaniu do kobiaków. aha i polecam ci VI, wg. mnie lepsze niz VII a ma oydwie pary.

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Mam do Was pytanie. ;) Czy wiecie może co jest grane gdy po kilku mocniejszych skokach z jednej nogi boli mnie kolano? Raczej nie jest to kolano skoczka bo wiem jak to się obawia, a ja mam inny ból i nie pod rzepką, a raczej jakby w środku stawu. Podkreślę to, że gram dużo w kosza w klubie i mam ogólnie dużo wysiłku. Pierwszy program na wyskok robiłem mając 13 lat, a teraz mam 16. Przez ostatnim programie dźwigałem jak dla mnie duże ciężary w przysiadzie bo prawie 2x moja masa. Chcę też podkreślić, że skacząc z jednej nogi (lewej) mocno ją blokuję - po prostu wtedy wyżej latam. ;) Wchodzę na boisko, skocze około 5 razy i zaczyna mnie boleć lewe kolano, a ból ustaje do 4h. Jak myślicie, co to może być i jak z tym walczyć? ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium