SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 82
Hadzbe ile masz wzrostu jeśli mogę spytać ?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ma 178
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
narazie nie ma lepszego kapcia do skakania niż HD12 :) poważnie.
te super fly 2 maja tez problem u mnie dziwny na sali.

Na hali miały dobra przyczepność, a u mnie na sali mają zerową na której trenuje, o tyle to dziwne ze mam piękny parkiet, myty plynem antypoślizgowym gdzie każdy but, nawet do chodzenia ma taka przyczepność kosmiczna ze klepki wyrwya.

ZA TO SUPER FLY zachowują się jakby były plastikowe+na lodzie


a co do dysku to rok temu mi się wysunal przy 180 w martwym ciągu w serii :) szarpnalem za mocno. i teraz po roku spokoju wypadl mi przy pompce tylem :P

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-10-27 22:23:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja szukam takich wersji low w takich kolorach
jakby ktos widzial prosze o kontakt
wysokie to moze by uszly...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Lowy HD12 jeszcze lepszy but do skakania :) swobodniej się kostka porusza:) polecam na 1000%, czarnych wersji z + nie dostaniesz w Polsce :) sa ale w innych kolorach i nie ma LOW z +sem wogole w PL

i moja taka uwaga: bierz HD ale te co maja częściowo transparentna podeszwa:) przyczepność na + zdecydowanie...klepki wyrywa:)


Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-10-27 22:27:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj największy teoretyk w dziale pierwszy raz zapakował na wymiarze Wprawdzie piłką do siaty, ale wsad to wsad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
progres to progres gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Szefie Mam wrażenie, że po jump squatach wyskok rośnie jak powalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
To ja tez sie pochwale... Od konca maja do dnia dzisiejszego zanotowalem progres 16+cm z naskoku (z 80cm na 96+cm) i 8cm dosieznego (z 72cm na 80cm) :) Ale dalej czuje niedosyt bo nie wyrwalem jeszcze upragnionego metra...
P.s. Soltys, poprawilem technike naskoku i faktycznie lepiej a przede wszystkim wyzej sie skacze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
TO I JA SIE POCHWALE:

w niedziele po pompce tylem wyladowalem na zgięte do poziomu plecy, myslalem ze mi dysk wyskoczyl,zablokowalo mnie,bol niesamowty.

Poniedziałek byłem u bdb fizjo. nie wypadl mi dysk tylko się minimalnei przesunal, odcinek ledzwiowy od skakania miałem tak zablokowany ze miałem prawa noge krotsza 1.5cm.

Pasmo biodrowo piszczelowe tak twarde i napięte ze nie widział czegos takiego.

Zly balans mięśniowy, czworki w stosunku do dwojek w stosunku około 60 do 40 a powinno być na odwrot.

Pozatym jego gabinet znajduje się przy silownii największej w podkarpaciu w hali Resovii Rzeszów, powiedział ze w zyciu nie widział takich VMO i nie wie w jaki spsoob do tego doszedłem,

sołtys masz jakiś pomysl jak oslabic czworki żeby mi nie odrywaly wiezadla od guzowatości? oczywiście poza rozciąganiem:)?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium