SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Soltys....czytalem artykul...i stwierdzam ze jestem zdecydowanie quad dominant jumper(zreszta widac po moich nogach) i po ulozeniu sylwetki (malo ugiecia w plecach i biodrach..duzo w kolanie) jakich cwiczen powinienem uzywac? powinienem skupic sie na slabszych punktach jak biodra i poslady... czy atakowac dalej czworki. jak wiesz walilem tylko atg.... moze jakies inne konkretne cwiczenia? fronty?

ew. ile polecasz dziennie bialka na kg ciala? przy zalozeniu ze praktycznie codziennie trening/gierka/skakanie 3gramy chyba rozsadnie? bo poliquin kosmiczne dawki polecal

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-10-22 15:43:38

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-10-22 15:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Oki to jeszcze jedno pytanie do was, Flexit drink 10 g dziennie wystarczy czy dop tego jeszcze jakąś witaminę D dodać?? Ewentualnie jaka polecacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
3 gramow nie da sie chyba wykorzystac bez koksu, ja bym dal maks 2g.
Co do techniki skakania to oczywiscie pracowalbym nad slabszym ogniwem, czyli biodrem. Oczywiscie ATG dalej wejdzie na czworki ale mocno popracuje tez biodro. Za fronty bym sie nie bral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jestem po 1 dniu:) o zes w dup**** 4msc przerwy od ciezarow...czuje sie jak pobity...a jutra z sie boje...ale 110kgx6 dalem rade jak na 1 raz uff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Chciałem panowie zapytać, czy w takich warunkach pogodowych jakie mamy, warto bawić się w "dzień szybkości" ? czy skupić się na razie na 2 dniach treningu? Bo nie ukrywam pogoda nie sprzyja już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Może i ja dorzucę się tutaj z pojedyńczym pytankiem. Mógłby ktoś rozpisać prosty i krótki trening na skoczność / wybicie się ? Mam tutaj na myśli jak do kupy posklejać wskoki, zeskoki, przeskoki, skoki dosiężne żeby to miało spójną całość. Mój dzień treningowy nóg na siłowni to wtorek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aNm
Chciałem panowie zapytać, czy w takich warunkach pogodowych jakie mamy, warto bawić się w "dzień szybkości" ? czy skupić się na razie na 2 dniach treningu? Bo nie ukrywam pogoda nie sprzyja już.

Możesz zawsze robić ultradynamiczne jump shrugi na niewielkim ciężarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
aNm warto cokolwiek dodac, chociaz tuck jumpy, skoki dosiezne, jakies pogo jumpy na rozgrzewke. Wiadomo ze sprintow nie bedziesz robil po sniegu przy -15 C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dałoby radę, ja robiłem pompki na jednej i podciąganie przy -20st
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no tak ale poslizgniecie sie w pelnym biegu moze byc tragiczne w skutkach...nie warte zachodu. Ja np depth jumpy robilem w zime ale nie polecam czegos takiego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium