SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
chyba cos ten link nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
elegancko, widac potencjal


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
dzięki tuck jumpsy super są i życzę powrotu do zdrowia
co o tym sadzicie ? na razie udało mi się dojść w atg do 110kgx5 pow, teraz w tym tyg planuje jeszcze 115kgx5 zaliczyć i teraz planuje skonczyć siłę i zacząć przez 1 miesiąc robić 2 razy w tyg plyo + jakiś trening na siłce dynamiczny np rwanie ,squat jumpsy itp. czy miało by to sens ? jeśli chodzi o mnie to waga moja 73 kg i zasięg 235cm już mnie to irytuje być under the rim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze tak byc. Mozesz tez odpoczac tydzien czy dwa i dalej sile robic dokladac plyo i dynamike....Wszystko zalezy od tego czego tak naprawde Ci brakuje w tej chwili, co jest Twoim najslabszym ogniwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
pieski, ile wzrostu ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
mam jeszcze jedno pytanie jak istotna jest góra podczas wyskoku bo mało uwagi poświęcam jej

Zmieniony przez - fly dog w dniu 2013-10-07 23:27:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn gora, wazne sa barki, kaptury i to co je laczy czyli tzw rdzen ciala (brzuch i plecy jako stabilizacja). Bo jesli myslisz klatka, biceps triceps to nie, nie maja zadnego znaczenia jesli chodzi o wyskok. Im mniej zbednego miesa na gorze tylko latwiej skakac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
z jordanem kilganonem gladalem wielokrotnie, jeszcze jak tak nie skakałem, chłopak nie trenowal nic. Po prostu czy zakwasy czy nie, skakal codziennie, jak nie mogl na wysokim wsadzać wsadzal na low rimach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no niektorzy maja predyspozycje kosmiczne, tak jak czarni...niestety to wyjatki. My musimy zapier...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium