SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246547

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
to respect ja w siadzie tez zatrzymalem sie na 110kgx5 pow ale nie potrafie skoczyc chociaż połowie jak ty i teraz siedze i glówkuje w czym robie błąd

Zmieniony przez - fly dog w dniu 2013-11-03 20:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
3 miesiące bez silownii :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łap soga Mav, bardzo dobry materiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Mav, 4:26 mega :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Anatomia z Hadzbe. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 456
Hadzbe ch**u :) . To już wiemy skąd ten wyskok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
wołacie sobie ludzi do asekuracji robiąc ostatnią serie przysiadów ? czy macie jeszcze taki zapas sił, lub mocny łeb i nie boicie się że nie wstaniecie

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34560
Teraz nie bo maxów nie robię ale kiedyś dysk mi się wysunął i dobrze że ktoś stał za mną, więc jak tylko można to proponuję korzystać z pomocy bo różnie to bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Osobiście nigdy nie czułem takiej potrzeby ;P Możliwe że ciężary pomimo wszystko nie były aż tak duże :)

Dla ludzi lubiących poskakać - polecam buty adidas :) Obecnie grałem w nike, teraz k1x, lecz wiem że następny but będzie właśnie z tej firmy. Twarda podeszwa, wygoda, po prostu same plusy ;p (Adidas Dwight Howard II)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pseudoklatkę, jak zostaję na dole, to schodzę do wykroku i odkładam sztangę na koziołki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium