SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Matizuno dla mnie saw bez rewelacji to raz, a dwa ma kreatyne. Miedzy cyklami nie przejdzie.
Shaman1994 drozsza wersja pakowana jest w saszetki

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2013-01-14 00:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Na mnie też słabo S.A.W działa za pierwszym razem zjadłem 2 porcje na raz i nic nie poczułem za bardzo. I tak j.w kreatyna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
bez krety? hm...ale na pobudzenie? MAN swagger albo burneika sports hyper vol ale obydwa z 1.3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja S.A.W. brałem potrójną porcje i bardzo ładnie mnie porobił, jak coś bez krety, to można kupić AAKG i BA solo i walić w jednej porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Ja osobiście myślałem jeszcze nad White flood'em, tylko musiał bym gdzieś dorwać te sample pakowane po 2 porcje w jednej torebce. Bo nie widzi mi się kupować puchy za 150zł a będe używał dosłownie na 2-3 ostatnie treningi. Opinie o nim całkiem dobre i co ważne bez krety i 1,3d.
Jeszcze w najbliższej przyszłości spróbóję tego nowego Nox pump'a bo też jest bez krety i 1,3d. Zobaczę może akurat mi podpasuje :).
Ktoś brał tego white flooda, jedna porcja daje rade czy trzeba dwie zarzucać?

Zmieniony przez - Shaman1994 w dniu 2013-01-14 15:05:41

Zmieniony przez - Shaman1994 w dniu 2013-01-14 15:14:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1370
Mam pytanie moze troche poczatkujace, ale pierwszy raz sie nad tym zastanowilem dopiero teraz. Czy jest roznica w tym ze na jednej sesji treningowej mam przypuscmy 3 cwiczenia : MC, Przysiad, wyskoki ze sztanga. Moge zrobic tak ze najpierw wykonam 5serii przysiadow nastepnie 5serii MC i na koncu 5 serii wyskokow czy jednak trzymac sie rotacji przysiad->MC->wyskoki. Ta druga metoda bardzo zamiesza poniewaz musze sciagac sztange ze stojakow pozniej znowu ja zakladac. Jak myslicie wplynie to negatywnie na moje miesnie.

A druga sprawa dotyczaca zdrowia. Ponizej kolana jak zaczyna sie kosc piszczelowa wyskoczyla mi taka twarda gorka tak jakby zgrubienie. Jak tego dotykam to boli. Problem jest takze podczas skakania poniewaz odczuwam to kolano podczas gry. Jak myslicie czy to jest osgood schattler bo czytalem na ten temat w necie i nie wiem czy w moim wieku(22 lata) takie cos wystepuje??

Zmieniony przez - _MOCHO_ w dniu 2013-01-14 16:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
najpierw ćwiczenia dynamiczne (podskoi, zarzuty, push pres itd) potem siłowe (przysiad, MC) i na koniec uzupełnienie bez szleństw 3x8 o to chodzi. I na jednym treningu raczej nie MC, a RDL(ogromna różnica) i też bym ograniczył do 3s, zresztą parę stron temu był wklejony podobny plan na dzień siłowy + dzień dynamiki
Na drugie pytanie też chyba była odpowiedź, jeżeli chodzi osgooda-schlattera

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Shaman1994 ja na dniach bede kupowal cala puche white flood'a tyle ze wersje USA a nie gowniana europejska. Juz kiedys mialem WF i jest super, moca nie ustepuje zabawka z 1.3 a nie ma zejscia itp skutkow ubocznych. Warto zainwestowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Tylko gdzie wyhaczyć tą amerykańską wersję, i jak z kosztami? Wcześniej już miałeś tego europejskiego czy tego USA? Bo właśnie też coś na BF czytałem że ta amerykańska mocniej klepie. ^.^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Właśnie minął mi miesiąc ćwiczenia wyskoku na siłce. W sobotę wziąłem 104kg w przysiadzie ATG więc mam 24kg progresu w 4 tygodnie. ;) Jak wyskok? Masakra... Nie skacze nic wyżej, a wręcz odwrotnie. Jak myślicie, czego to wina? Brak dynamiki - siła przybywa, ale szybkość kiepska i nie umiem wykorzystać siły? Może dopiero jak za miesiąc skończę cykl tych treningów i zrobię 2 tygodnie przerwy to efekty się pokażą? Miał ktoś z Was taki problem kiedyś? ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium