SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281478

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5422 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45681
Od tego, że grzbiet i nogi są silniejsze i nie ma zachwianej równowagi siłowej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7256
Ładnie wy tu obcykani jesteście w tym temacie :o jeszcze tylko Hadzbego filmiku z siatkówy brakuje i wszystko jasne :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
niesamowite warunki do cwiczen....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291
wlasnie tylko dlatego rzucielm ten filmik...chociazby ta platforma regulowana po dwoch stronach co skacze w 35 sekundzie...ja j**ie


SKRECILEM 2 KOSTKI.

pozdrawiam:)

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-11-27 21:03:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15877
mam pytanko do znawców. skończyłem miesiąc siłowni planem Sołtysa, podobny do klasycznego. być może wznowie już treningi za tydzień, w każdym bądź razie chciałbym grudzień trochę zluzować z siłownią,w sensie bez progressu, stąd pytanie, w siadzie, martwym - które robiłbym raz w tygodniu- ile mniejwięcej % maksa robić? do 70% starczy? nie chcę się przemęczać, ale z drugiej strony przy założeniu że będę nadal kontuzjowany, nie chciałbym żeby listopad poszedł na marne.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
70% powinno być ok. A dlaczego zakładasz, że będziesz znów kontuzjowany?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15877
nie tyle że znów, co poprostu że nie doleczy się rozcięgno. planuje pobiegać w poniedziałek, ale nie łudze się że do tego czasu uporam się z tym..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym poczekał, aż do końca się wyleczysz, tym bardziej przy Twoich tendencjach do łapania kontuzji...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15877
teoretycznie- do poniedzialeku napewno nie będzie mnie już boleć rozcięgno, właściwie już dzisiaj nie czułem ani bólu, ani ciągnięcia z rana po przebudzeniu- a walczę z tym już 6 tygodni. ale znajac życie pobiegam w poniedziałek i we wtorek już rozcięgno zacznie pewnie o sobie znać. stąd może i potrenuje ale delikatnie, bądź zacznę trening progresywny na bocznym koszu, bieganie różne delikatne itp
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

electro
Polecane artykuły