SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
Koniu no ja wiem ze przy takim bf nie trzeba ale prawda jest taka ze wydaje mi sie ze mam te 18 % a jak jest w rzeczywistoscie nie wiem nigdy nie mierzylem i tego urzadzenia tez nie posiadam do mierzenia bf%-u. przy poprzedniej redukcji doszedlem naprawde do zadowalajcych efektow tylko mam problemy z odslonieceim brzucha( konkretna rzezba) i wlasnie na takim etapie teraz jestem. Tylko w tym miejscu brakuje mi tego czego bym chcial i wydaje mi sie ze w dobrym momencie wbilem n leviathana bo wiem ze lajtowy nie jest.Tylko zaraz sie koncze na nim cykl i nie wiem na co teraz moglbym wejsc.Postaram sie dzisiaj skolowac to urzadzenie izmierzyc bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Najlepiej wklej zdjecia zyjemy w XXI wieku wiec mozesz to zrobic, wtedy bedzie latwiej pomoc dobrac odpowiednie srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
WIEK:16
CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : Koniec zimy.
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) :nie wiem ile.. ale powiem że ważę 115kg.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Też nie wiem.. chciałbym na koniec zimy ok 100kg.
ZARYS DIETY I TRENINGU( obowiązkowo!! ): Ograniczam jedzenie poprostu.. siłownia ok 7h tygodniowo. Cwiczenia na biceps,plecy,barki,triceps i klatkę
STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Żadne.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:Nic.
BUDŻET: ok.200zł

Panowie, poprostu chciałbym szybko zrzucić zbędne kilogramy.. Myślicie że TREC CLENBUREXIN II byłby dobry?

Czas wziąć się za siebie:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
WIEK:18
CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : Redukuję od lata. Dzieło chciałbym ukończyć w parę miesięcy (przez zimę).
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki): Ważę 77kg przy 180cm wzrostu.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Niższy :) Chodzi jedynie o zrzucenie reszty tłuszczu, który nie uległ mi podczas wcześniejszych ćwiczeń i starań (2-3kg).
ZARYS DIETY: Jem w miarę normalnie (unikam jedzenia o późnej porze, słodyczy, majonezów itd.).
ZARYS TRENINGU: Poniedziałek - 2h WFu, w domu pompki, brzuszki, machanie hantlem (bic i tric). Wtorek - pompki, brzuszki, machanie hantlem (bic i tric), często również 1-2h sesja na boisku bądź na rowerze. Środa - siłka 2h - plecy i ramiona + nogi, 2h SKSu (koszykówka). Czwartek - pompki, brzuszki, machanie hantlem (bic i tric), często również 1-2h sesja na boisku bądź na rowerze. Piątek - siłka 2h (klatka, biceps + nogi), 2h SKSu (koszykówka). Więc ogólnie pod tym względem leniwy nie jestem. Gdyby kogoś interesowało, czemu 2x ćwiczę nogi - robię wyskok.
STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): Zdrowy jak koń.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Brak wrażliwości, ale ogólnie nie piję ani tego ani tego.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Żadne
BUDŻET: ok.100zł

Podsumowując - redukcja mi idzie dobrze, jednak od około 2 miesięcy jest coraz słabiej, a troszkę tłuszczyku jeszcze pozostało.
Prosiłbym o podanie jakichś konkretnych specyfików, instrukcję zażywania i jakiś przewidywany czas przyjmowania fatburnera (o ile możliwe jest przewidywanie).
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Kondzio94
pisałem Ci w osobnym temacie.


PenguinBB
uważasz, że bic+ tric to ćwiczenia które mają znaczenie przy zrzucaniu tłuszczu? nalegam na zdjęcie.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-11-18 12:06:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
Nie, nie uważam, że bic i tric są znaczące przy zrzucaniu tłuszczu :)
Ćwiczę je, możnaby powiedzieć, ot tak sobie.

Zdjęcia pod tym linkiem: http://img413.imageshack.us/gal.php?g=naluzie.jpg
Pierwsze jest na luzie, reszta raczej nie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
kup thermo stim, 2 opakowania i dawkuj na początku 2x2.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Koniu twoim zdaniem jaki mam bf? chce zgubic z 6 cm z pasa a potem zaczac masowac
https://www.sfd.pl/pkJACK_zimowe_redukowanie/wiosenne_masowanie-t668497.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
15-18%

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Ok dzieki a czy twoim zdaniem jest sens wchodzic na ckd z takim bf czy lepiej jechac dalej zbilansowana?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium