SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1960
No oki :P dzieki jak coś to skorzystam, a co ze spalaczami typu :
Vpx Redline
Vpx Meltdown
San Tight
San Tight extreme
BSN Atro-phex

Bo widzę że raczej nie doradzasz nikomu nic z tego,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9917 Napisanych postów 15991 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 270850
Przy niskim BF się je stosuje, a na forum mało kto ma taki i chce się redukować.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1960
rozumiem :D nie no ja mam jeszcze brzucha kawał xD pytałem się tak o jakiś lepszy spalacz bo jestem teraz na Scorchu i jak skończę to chce wiedzieć co kupić :P

Swoją drogą pytanie do Konia:
Scorcha mogę z czymś połączyć dla lepszego efektu? tak jak mówiłeś dren + scorch, tyle że ja bym wolał scorch + coś słabszego żeby mnie nie zabiło :P a żeby dobrze paliło - czy sam Scorch wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
Jak masz brzucha kawał to Scorch starczy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24841
Wszystkie suple na odchudzanie są na efedrynie?

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-04-28 16:20:22

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
a czy widzisz ją w składzie któregoś ze spalaczy tutaj?

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8078
nie w recz zadne efydryna jest zabroniona.kiedys bylo pare spalaczy na efydrynie wszystkie wycofali albo zmienili sklad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Koniu :> a co myślisz o połączeniu Scorcha z Dyma-Burnem? xD dobry czy zły pomysł :> bo DB jest na efedrynie :>
I jeśli by tak połączyć to jak byś widział łączenie tego jak dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
w DB nie ma efedryny od kilku lat, przeczytaj dobrze co tam jest napisane - tylko podobna pisownia do efedryny.

nie widzę sensu takiego połączenia.

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9786
Saide - w DB nie ma efki tylko jest Ephedrina – ekstrakt Szałwii Muszkatałowej To taki chłyt marketindody Panow z Dymatize

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

nutloveb