SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
No właśnie za drugim razem scorch mnie lekko rozczarował. Niby trochę więcej fatu zleciało, ale różnica niezbyt duża.
Dlatego szukam czegoś innego.

Ps: tego Ripteka nie ma u mnie w sklepie, a do innego mam nieco daleko. Może jakiś inny typ masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
myślę, że to ile fatu zleciało to raczej kwestia odżywiania niż spalacza.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Myślę, że mozesz mieć rację ;)

A tak już poważnie to dieta jest układana na podstawie tego forum. Jesli chcesz mogę wrzucić do oceny w oddzielnym temacie.
Co do Scorcha to za drugim razem wspomaganie nim, nie zwiększyło ani potliwości, ani wytrzymałości, a różnica gubionym tłuszczu była w zasadzie taka sama jak przed czy po braniu spalacza.
Stąd szukam jakiejś odmiany i może czegoś lekko silniejszego, w koncu tez bardziej zaawansowany moment redukcji.
Jesli jesteś w stanie to spróbuj cos zasugerować, jeśli nie to rozejrzę się za tym co sugerowałeś wcześniej.

Ps: Najlepiej coś, co wystarczy na 35-40 dni normalnego dawkowania ;)

Zmieniony przez - Krzew_iglasty w dniu 2013-04-30 16:39:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133
@Koniu151, mam pytanie o spalacz który opatentowałeś, ten z kawą, imbirem i pieprzem cayenne. Można go stosować codziennie? I w jakiej porze dnia najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak, można, rano i przed treningiem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
WIEK: 19
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): ok.2 miesięcy-nie wiem kiedy bedzie koniec
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): ok.18%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 0k.12-10%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): trening siłowy 4 razy w tygodniu+po kazdym cardio ok.40 minut
Dieta:3,4g WW/kg
3,2g B/kg
0,7g T/kg

STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): stan ok
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie,ale ze wzg. na cukier nie używam
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Clanburexin,Animal Cuts,Scorch,Revolution,Thermospeed
BUDŻET: nie ma znaczenia

Witam!
Aktualnie jade na Hydroxycut i ThermoCore.Działają super.

W czerwcu/lipcu planuje zrobić miesięczny cykl na efedrynie.
I tutaj pytanie czy aby osiągnąc zamierzony efekt moge przez miesiąc brać EAC w połączeniu z jakimś spalaczem,a pożniej przez miesiac na samym spalaczu??

I kolejne pytanie-jaki spalacz jest wg. was najlepszy?
Myślę na DETONATE od Gaspari Nutrition?? Czy moze jakiś lepszy?
Zalezy mi na tym aby mial johimbine aby jak najszybciej pozbyć się lipo i dołu brzucha.
Brałem:
Clenburexin-średnio
Scorch-fajny
Hydroxycut+Thermocore-super
Animal Cuts-fajny
ThermoSpeed-średnio

Pozdro

Zmieniony przez - enterus w dniu 2013-05-03 18:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
niekoniecznie branie całego zestawu ECA jest sensowne, ale o efedrynie rozmawiamy w dziale doping.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Ok,dzięki już tam napisałem.
A co masz na myśli mówiąc,że nie całe ECA-np. sama efedryna?

I co w sprawie spalacza?
Najlepiej jakbyś mógł mi polecić jakieś 2 najlepsze spalacze-1 na od teraz do czerwca i póżniej lipca do sierpnia.
Wiem,ze nie powinno się przyjmować dłużej niż 1-2 miesiące,ale osobiscie nie widze skutków ubocznych i póki co działa cały czas tak samo.

Ten Detonate? Dalej Hydroxycut+Thermo Core?
Najbardziej mi zależy na czymś z johimbiną.

Z góry dziękuję,Pozdro

Zmieniony przez - enterus w dniu 2013-05-03 23:19:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2932
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 91
Wzrost : 181
Obwód klatki : 107
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 95
Obwód uda : 61
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 24%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT bieganie/rower/basem
Odżywianie : zdrowo
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : problem z kolanami
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


Witam. Przedstawię trochę moją sytuacje. Dwa lata temu ważyłem 106 kg, w tamtym roku zszedłem do wagi 86 kg. Przez zimę mi się troche przybrało i ważę 91 kg. Ale ostatnio dorwałem rower i wróciłem z powrotem na siłownie ;) Co do diety to nie trzymam się wyznaczonej kaloryczności, ale staram się zdrowo odżywiać, jeść posiłki bogate w białka i tłuszcze a mniej w węglowodany. Zdrowo i solidnie. Chciałbym jakoś wspomóc moją tegoroczną redukcję. Więc, moim wstępnym pomysłem był zakup: Omega 3, l-karnityny, kofeiny, bcaa, CLA i zielonej herbatki. Czy taki zestaw byłby okej? Chciałbym zmaxymalizować spalanie tkanki, a na spalacz raczej za wcześnie. Czy ktoś jest mi wstanie doradzić co dołączyć a z czego zrezygnować. Myślałem jeszcze o białku, żeby uzupełnić niedobór owego składnika, którego na pewno brakuje. Lecz budżet nie jest aż taki bogaty ; )

Zmieniony przez - burszuras w dniu 2013-05-04 00:58:02

Zmieniony przez - burszuras w dniu 2013-05-04 00:58:22

Zmieniony przez - burszuras w dniu 2013-05-04 00:59:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
na początek proponowałbym dopiąć dietę, bo białko czy omega-3 są ściśle z nią związane. L-karnityna odpada, zieloną herbatę możesz sobie sam zaparzyć, tak samo kawę z kofeiną, cla wątpliwe działanie, bcaa przy tym bf - jako antykatabolik zbędne, inne właściwości owszem, jeżeli potrafisz je wykorzystać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium