SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 446820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1234
Chodzi o to, ze jak jest wysoki bf to szkoda wydawac pieniadze na spalacz i sie nim faszerowac, bo fat bedzie przy dobrej diecie i treningom sam lecial szybko, a wspomagacze juz tego nie przyspiesza. Conajwyzej zacznij pic codziennie zielona herbate albo yerba mate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1408
Dzieki za odpowiedz, o taka mi chodzilo, czyli w ogole nie ma sensu stosowac czy jednak przyspieszy redukcje fata? Diete ciezko mi utrzymac, tak wiem ze dla chcacego nic trudnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2904 Napisanych postów 51270 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345860
raczej nie będziesz widział większej różnicy ze spalaczem lub bez.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12101
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): planuje zrobić 8 tygodniową redukcję
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 19%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:jak najmniej
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): trening FBW 15-10-5 a diety nie wklejam bo jeszcze nie ułożyłem
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.):brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:nie
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:Thermo Stim
BUDŻET: Nie zadurzy

Co polecacie żeby dobrze grzało stosowałem thermo stima i jestem zadowolony ale teraz chciałbym spróbować czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2904 Napisanych postów 51270 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345860
w tym wieku kakao z cynamonem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12101
A tak na serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
tak na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A nie możesz mi po prostu polecić jakiegoś spalacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
poleciłem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1234
Cynamon przyspiesza podobno troche metabolizm. Tak jak kapsaicyna zawarta w ostrych papryczkach (zjedz habanero na surowo, to bedziesz kozak ;), zielona herbata, kawa, yerba mate, imbir itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Wheya