SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
WIEK: 29
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): ok. 1,5 roku, termin zakończenia: miesiąc
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): ~10-11%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 8%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): dieta 2350 kcal B/W/T: 30/40/30, Trening: 4xtyg siłownia (pn,wt,czw,pt), 3xtyg po siłowni bieganie (pn,wt,czw)- 80%tętna, 30 min. Dni wolne: 2x interwały (20 sec sprint, 40 marsz) - śr,sb
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): dobry, brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Clenburexin II
BUDŻET: -

Witam serdecznie, jako że jest to mój pierwszy post chciałem się przywitać.
Mam dwa pytania odnośnie dawkowania Scorcha, pracuje na 3 zmiany i chciałbym się upewnić czy dobrze go przyjmuje.
Opisze jak w poszczególnej zmianie to wygląda:
Pierwsza: 5:00 - 2 tab na czczo, 5:30 posiłek. 15:00 - 2 tab, 15:40 posiłek, 16:00 ide na trening + cardio
Druga: 8:45 - 2 tab na czczo, 9:15 posiłek, 10:00 - ide na trening + cardio (czyli ok. godziny po wstaniu ide na trening)
Trzecia: 15:30 - 2 tab na czczo, 16:00 posiłek, 16:30 - trening + cardio (czyli ok. godziny po wstaniu ide na trening)

Drugie pytanie dotyczy właśnie przyjmowania na czczo, mam nudności i ogólne osłabienie jak wezmę na pusty żołądek, a zażywam już ok 2 tyg popijając dużą ilością wody. Czy mogę zjeść pół wafla ryżowego i wtedy zażyć Scorcha? W takim przypadku nic mi się nie dzieje.


Zmieniony przez - Fubuś w dniu 2016-07-21 09:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Posiłek przed treningiem ok 2h a nie 20min. Skoro źle się czujesz przyjmując na czczo, to weź w innym czasie. Na czczo może podrażniać ściany żołądka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
Dzięki za odpowiedź.
Mam ograniczenia czasowe i dlatego posiłek przed treningowy w tak krótkim odstępie czasu. W takim wypadku musiałbym robić trening siłowy + cardio na czczo. Wyglądałoby to tak:
Pierwsza zmiana: 15:00 dawka Scorcha, 15:40 trening + cardio i po treningu dopiero posiłek
Druga zmiana: 9:00 Scorch, 9:40 trening + cardio - pierwszy posiłek ok 11:40. Do pracy wyjeżdżam o 14:15, przed pracą drugi posiłek.
Trzecia zmiana: 16:00 posiłek, 17:00 Scorch, 17:30 trening - do pracy dopiero o 22:15
Tak by mogło być? No, ale znów będzie Scorch na czczo... w takim układzie jak proponujesz/jecie go brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zdecydowanie na czczo trening. Ew. przegryź coś niewielkiego lub po prostu nie stosuj spalacza. Nie jest konieczny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
Według tego artykułu trening na czczo nie jest dobrym wyborem :)
http://potreningu.pl/articles/2604/trenowanie-na-czczo---czy-sie-oplaca
Już zgłupiałem, a co myślisz żeby zjeść 1 h przed treningiem i po jakiś 30 min trenowania (po tr. jest cardio) łyknąć spalacz ?



Zmieniony przez - Fubuś w dniu 2016-07-22 00:11:29

Zmieniony przez - Fubuś w dniu 2016-07-22 09:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
To czy trenować na czczo zależne jest od tego, czy komuś tak pasuje i od specyfiki treningu. Raczej bym nie robił wtedy crossfitu, czy hiit.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
WIEK: 23
CZAS REDUKCJI na razie miesiąc, planuje 3-4
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): bieganie i spacery 3-4 razy w tygodniu
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): dobry, brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: -
BUDŻET: -
WAGA - 87 kg
Wzrost - 182

Witam, jaki spalacz tłuszczu jako początek mojej przygody z tymi prepraratami byście radzili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html
https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_T-Burner-opis31651.html
https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_Lipo_Core-opis28527.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
WIEK: 23
CZAS REDUKCJI na razie 2 miesiąc, planuje 4-5
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): bieganie i spacery 3-4 razy w tygodniu
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): dobry, brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: - REVEX16
BUDŻET: -
WAGA - 86 kg
Wzrost - 182

Stosowałem REVEX16, ale chyba potrzebuję czegoś mocniejszego, jakieś sugestie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Jeżeli w podpunkcie dieta i trening wpisujesz tylko spacery, to tu nie trzeba Ci mocniejszego spalacza, a mocniejszego treningu i diety, o której nic nie wspominasz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium