SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2309
No i nie doczekałem się odpowiedzi :D No nic, mniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2920 Napisanych postów 51329 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346358
bo to forum sportowe, a w konwencji sportowej nie zawiera się doradzanie spalaczy osobom, które nie potrafią dograć spraw związanych z żywieniem.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11909
Koniu151
takie zalanie to jeszcze nie czas na spalacze, a jak już to delikatne, nie żadne z Efedryna i "nieźle sponiewierające"

to była odpowiedź do mnie czy do kolegi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2309
Koniu151
bo to forum sportowe, a w konwencji sportowej nie zawiera się doradzanie spalaczy osobom, które nie potrafią dograć spraw związanych z żywieniem.

mistrzu, zluzuj już

A poza tym skoro to nie gra w konwencji sportowej, to dlaczego tak często to tutaj robisz? Jeśli już ktoś chce być takim kozaczkiem trzymającym się zasad, to niech będzie w tym konsekwentny.
No i w sumie jeśliby poświęcić kilka sekund, to każdy średnio-inteligentny człowiek dopatrzy się tej zależności przyczynowo-skutkowej, gdzie przyczyną jest 'nie potrafienie dogrania spraw związanych z żywieniem', a skutkiem poproszenie o pomoc na forum żeby to 'dograć'. Ale być może się mylę. pis jou

Zmieniony przez - lakistrajk w dniu 2013-05-24 16:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
Witam.
Od 4 dni biorę spalacz tłuszczu Termo Speed Extreme 30min przed sniadaniem i 30 min przed obiadem po jednej kapsułce jednak wydaje mi się, że efektywniej byłoby jeść spalacz przed aerobami/siłownią.

w ciągu tygodnia jestem 3x na siłowni oraz 3x biegam.
Pierwsze pytanie :
Kiedy jeść spalacz żeby efektywnie spalał tłuszcz ? (między jakimi posiłkami/przed czy po treningu)

Drugie pytanie :
Czy mogę zwiększyć dawkę z zalecanej na 2x2kapsułki dziennie ( zalecana jest dwa razy mniejsza ) [ważę 98kg, nie piję kawy, nie mam problemów z sercem/snem/nadciśnieniem]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2920 Napisanych postów 51329 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346358
w wyszukiwarce jednak nie było?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
ciężko znaleźć w wyszukiwarce odpowiedź na dokładnie takie samo pytanie, zawsze coś się różni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Myślę, że Twoje nie jest tak silnie spersonalizowane by był z tym problem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
skoro i tak czytasz moje wypociny mógłbyś mi krótko odpowiedzieć kiedy jeść spalacz biorąc pod uwagę, że codziennie COŚ(trening siłowy/aeroby) robię :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Niestety jestem z tych, którzy wolą ( z korzyścią dla osób które na mnie trafiają ) zachęcić do samodzielnej edukacji, bez dawania wszystkiego na tacy. A Twoją edukację wspomoże lektura chociażby pierwszej strony tematu, wyciągniesz z niej wnioski, które pozwolą samodzielnie odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-05-27 18:37:49

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Water