SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 448276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : od 1 marca 2010r do około 30 maja (w zależności od potrzeby)
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : zdjęcia bez podpisu są z 11 kwietnia 2010r
http://www.speedyshare.com/files/21884734/2._marzec.jpg 
http://www.speedyshare.com/files/21884762/11_kwiecie_a.jpg 
http://www.speedyshare.com/files/21884766/11_kwiecie_b.jpg 
http://www.speedyshare.com/files/21884784/11_kwiecie_c.jpg 
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: jak najniższy, powiedzmy 10% jeśli to możliwe z tym treningiem i mniej więcej tą dietą
ZARYS DIETY I TRENINGU( obowiązkowo!! ): Trening: 3 razy w tygodniu trening Muay Thai, (2x 90 min i 1x 120 min) + 1 lub 2 razy w tyg 40 min aerobów
zarys diety: 5 posiłków dziennie (czasami zdarza mi się pominąć któryś posiłek lub dołożyć jeden). moje posiłki to mniej więcej: 20-40 g białka pochodzenia zwierzęcego, 50-80g węglowodanów (głównie węgle złożone, o niskim indeksie glikemicznym) i 10-25g tłuszczu w każdym posiłku, przy czym ostatni posiłek przed snem to chudy twaróg (150-200g), jogurt naturalny (100g) i słodzik, więc bez węgli i tłuszczu (o ile nie jest to jednocześnie posiłek potreningowy... treningi kończą się 2x o 21.30 i raz o 19 więc czasami posiłek potreningowy jest moim ostatnim posiłkiem przed snem i z racji tego wrzucam do niego ok 70 g węgli) źródła białka: jajka, mięso (głównie drób), twaróg. Źródła węgli: płatki owsiane, razowe pieczywo, ryż brązowy, kasza gryczana, ryż biały (po treningu), owoce (rano, unikam w późnym porach), źródła tłuszczu: jajka, olej rzepakowy
STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): brak chorób
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: dobra tolerancja
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: jestem w trakcie brania Dyma Burn Extreme (nowa wersja, kapsułki biało-czerwone), nieźle działa, biore 2x2 i pobudza średnio, przyjemnie "grzeje" mój brzuch, ogólnie samopoczucie po nim jest ok.
BUDŻET:100-150 zł. (ewentualnie moge wydać troche więcej kasy jeśli jest jakiś droższy spalacz lub połączenie kilku spalaczy które bedzie kosztowało powiedzmy 200 zł a efekty bedą dużo lepsze niż przy spalaczu za 130 zł)

Jeżeli chodzi o efekty jakie chce uzyskać to zależy mi na tym aby poprawić zarys swoich mięśni, odsłonić je z tłuszczu który pozostał. Mam 175cm wzrostu i 74 kg wagi, więc zdaje sobie sprawe z tego że niezabardzo mam co rzeźbić ale chciałbym mieć lepszą separacje mięśni, lepszy ich zarys, tak aby można sie było bez obaw pokazać na plaży itp :) Z góry dziękuję za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13099
tobie potrzeba masy a nie spalacza.. takie moje zdanie.. bo faktycznie nie ma z czego rzeźbić.. a będziesz chudy jak kuń imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z robieniem masy raczej nie ma opcji teraz, trenuje MT i to jest mój priorytet, na siłke kilka razy w tygodniu nie mam czasu a bez tego masa nie pójdzie... Skoro trenuje MT a są to treningi wytrzymałościowo-aerobowe to chce przy okazji sie wyrzeźbić troche, po prostu stracić troche tłuszczu nie tracąc przy tym mięśni. Nie zależy mi wcale na tym by być dobrze zbudowanym i mieć sporą mase... Wole być szczupły i wyrzeźbiony niż dobrze zbydowany z tłuszczem zakrywającym mięśnie... Tak więc prosze o porade co wybrać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1186
Koniu, powtórzez pytanie z poprzedniej strony. Czy jest sens brania Thermo fat burnera tylko przed treningiem 1-2 tabletki? To coś daje? Tak bierze moja kumpela i zastanawiam się czy dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2904 Napisanych postów 51271 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345881
jak pisałem to bardzo bardzo słabe środki i trudno stwierdzić czy dają one coś więcej poza "karmą psychiczną".

pzdr/

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1186
Rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Koniu wielka prośba do Ciebie, spójrz na mojego posta i doradź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2904 Napisanych postów 51271 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 345881
wal mitotropin.

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wielkie dzięki, mam pytanie czy są jakieś wersje tego produktu?? Czy w normalnym sklepie z suplami dostane go czy szukać gdzieś na rynku wtórnym?? Dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
nie ma,
dostaniesz normalnie.

pzdr/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

nutloveb