SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
na ile przed treningiem jesz posiłek?
dajesz jeszcze jakieś suplementy?
jak doświadczenie ze spalaczami? wiek? stan zdrowia?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-03-19 21:13:52

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17995
posiłek dwie godziny przed treningiem, do tego kreatyna i bcaa i mały bonus w postaci ph(epi), kiedyś brałem red line, nie mam dużo tłuszczu dla tego nie brałem więcej spalaczy. wiek 23, stan zdrowia bdb.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
daj w takim razie rano i przed posiłkiem przed treningowym, mniej więcej w połowie czasu po poprzednim posiłku.

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1168
Witam

Planuje zakup rowerka spiningowego BC-4620.

Planuje cwiczyc aby zrzucic kilka kg obecnie waze 90kg przy 182 cm wzrostu chcialbym zejsc do 80kg.

Diety nie mam.

Cwiczyc bede tylko na rowerku + 2 razy w tyg gra w pilke po 1.5-2h.

Planuje zakup jakis spalaczy tluszczow ale w tym temacie jestem zielony prosze o pomoc cena do 300 zl.

dziekuje za kazda odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17995
ok dzięki Koniu łap soga. tak sie zastanawiam jaka jest różnica między czasem przyjęcia suplementu tak jak podaje producent a przyjęciem na 30 min. przed treningiem i okres działania tzn. jak długo się kręci w organizmie?? a twoje odczucia co do tego suplementu, byłeś zadowolony z rezultatów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11353
Witam...ja mam takie pytanie.

Czy mozna przyjmowac spalacze w przypadku gdy u kogos jest podejrzenie astmy. Lekarz podejrzewa u mnie astme, mam małe dusznosci ale tylko w warunkach szkodliwych u mnie w pracy. Cwicze siłowo, robie aeroby i wszystko jest w porzadku.

Czy zwiaki zawarte w spalaczach moga w jakims stopniu oddzialywac na ta dolegliwosc. Moze ktos sie orientuje.

Wiem, ze powinienem zapytac lekarza, ale oni z góry sa nastawieni sceptycznie do roznego rodzaju supli.

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witajcie jaki jest najlepszy i najskuteczniejszy spalacz tluszczy dla kobiet????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Czy lipo 6 jest dobry dla kobiety???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4756
witam. Chodzi mi o porównanie Venoma Hyperdrive 3.0 z Jet Fuel. Patrzyłem składy i wydaje się, że Jet Fuel pod tym względem lepiej wypada. Co o tym sądzicie ?
Co do składu Venoma Unikalna Opatentowana Mieszanka: 550mg a co to konkretnie ? Johimbina w nim jest czy nie ?

Zalecane Dzienne Dawkowanie Jet Fuel:
# Dzień Treningowy.: Jedna porcja (3 kapsułki) po śniadaniu, druga porcja (3 kapsułki) 30-60 minut przed treningiem.
# Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (3 kapsułki) po śniadaniu.

to takie powinno być czy każdego dnia 2 razy 3 kapsułki bo na różnych stronach inaczej piszą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
taekwondo
podaj przykład spalacza, który Cię interesuje, to zanalizuję Ci go pod tym kątem.

anus929
lipo 6 masz kilka rodzai, który masz na myśli?

ziomosław
odpuść nowego Venoma, słabizna, odkąd nie ma(?) nielegalnych dosypek.
2x3 ed Jet Fuela, dobra dawka.

pzdr/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

nutloveb