SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
LeeJaedong
VLD olej.
A jak dawkowałeś wcześniejsze spalacze i jak odczucia?

grubasek19
mówisz o thyrotherm next generation? nie warto.
a co wrzucić - zastanawiałbym się po zjedzeniu lipo i prezentowanej wtedy formie.

blondi91
pierwsza strona tematu do przeczytania.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm Tight śmigał fajnie przy 3-4 tabsach na dzień

------
Leśli Lean Dreams odpada to myśle że można zrobić Mix Dren+Mito
bo cenowo Lean = Dren.

A te resztki Tighta i Venoma zurzyć na sam koniec, ewentulanie dorzucić gdzieś...



Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2010-03-30 00:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
W sumie fajny byłby mix Mito + Lean Xtreme tylko nie wiem jak z dostępnością tego drugiego.

wtedy mito standardowo, LX przed/do śniadania i któregoś posiłku w ciągu dnia.
do tego możesz zarzucić wapń + melatoninę.
pod koniec na wywalenie wody możesz spróbować RPN EVISCERATE
, ale to jak już jest więcej kasy.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-03-30 00:39:47

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli Mito 3 tabsy na pusty żołądek i za 6 Godzin kolejne 3 tabsy

Jeśli zostalby Dren to gdzie wrzucić te 1 tabletke ?? Razem z 2porcją Mito, czy może przed treningiem od razu ??


Lean Xtreme firmy DS czy FX :> ??

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2010-03-30 00:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przy mito z drenem - 1 dren + porcja mito ed.


DS

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oka podziękował;; btw

wtedy mito standardowo, LX przed/do śniadania i któregoś posiłku w ciągu dnia.

standartowo, rozumieć 3tabsy z rana + 3 tabsy w południe, czy tylko same 3 tabsy z rana :>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
Witam
Otóż mam następujące pytanie : Jak dawkować Dymatize Dyma-Burna ?
Zakupiłem go 2 tygodnie temu, początkowo brałem 2 table dziennie, od tygodnia biorę 2 naczczo i 2 przed treningiem.
I tu rodzi się moje pytanie : czy dobrze biorę, czy lepiej byłoby np. branie 4 od razu przed treningiem, a te rano sobie odpuścić ? (bo w sumie nie wiem po co je biore rano ... ani sie nie poce ani nic ).
A może w ogóle se to rozłożyć po prostu na dłuższy okres i dziennie brać tylko 2 tabletki przed treningiem ? A może przed i po treningu ... :D


AnKieTa:

WIEK: 20
CZAS REDUKCJI : 2 tygodnie, jeszcze 2-3 tygodnie planuję się pomęczyć
POZIOM TŁUSZCZU : niby jak stoje to brzuch lekko odstaje, ale jak usiądę to tragedia
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: jak najniższy
ZARYS DIETY I TRENINGU : low carb (a nawet podchodzi w stan ketozy, 40g węgli dziennie)
STAN ZDROWIA : very gut xD
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: ni ma
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: aktualnie Dymatize Dyma burn
BUDŻET: - :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
LeeJaedong
tak.

honeey1985
2x3, sensowna dawka.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Koniu151, spróbuje policzyc kalorie. Rzeczywiście nie jest ich chyba za dużo, powinnam się mieścić w 1500kcal. Ale, gdy jem wiecej zaczynam tyć. Zauwazyłam, że najlepiej odpowiada mi unikanie weglowodanów, bo nie mam problemów z np.wzdęciami i nie czuję się ciężka. Co do supli biorę ten super cuts 3 i zamówiłam Meta-burn EF, na poczatek, aby zobaczyć jak wogóle będę reagować na taki łagodny spalacz. Możesz mi doradzić jak je dawkować i kiedy, aby brać razem? SC 3 biorę 2 x2.

Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Piję 2-3 kawy rozpuszczalne dziennie, więc kofeina nie jest mi obca. Czy to może oznaczać, że te mocniejsze suple z kofeiną będę dobrze tolerować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx Koniu, Chyba zostane przy mixie z Drenem bo to 50zł taniej^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium