SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488
witam ja mam pytanie dotyczace suplementow na spalanie tluszczow.wiem ze trzeba wypelnic ankiete by otrzymac porade ale chodzi o diete.moja dieta polega na tym ze sie nie obzeram jem male posilki okolo 4-5,pieczywo razowe i po silowni jem makaron z twarogiem.czy nie przykaladajac wagi do diety az tak(ale dbajac o poziom i jakość jedzenia) a cwiczac na silowni i biegajac 2-3 razy w tyg i silownia,2-3 razy w tyg(częściej siłka od biegów)Czy można brać jakiś spalacz(który zostanie mi polecony jak wypełnie ankiete) tak cwiczac i odżywiając sie.pytam wstepnie a wypelnie ankietę później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29360 Napisanych postów 62824 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902124
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Mam jeszcze takie pytanko, odnosząc się do twojej wypowiedzi koniu, poleciłeś Xenadrine, poszukałem jeszcze trochę i znalazłem taki wynalazek jak Dren, w składzie kofeina i johimbina, oraz dwa nic nie mówiące mi związki
L-5-hydroksytryptofan, Beta-hydroksy-fenyloetylamina. Nie zaprzeczam, oczekuje od spalacza efektu pobudzenia, czy ten spełni rolę zarówno dobrego spalacza tłuszczu jak i świetnego środka na pobudzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
Witam !

WIEK: 19 lat
CZAS REDUKCJI: Na redukcji jestem 4 tydzień i planuje tyle ile będzie trzeba.
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU:



POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Obecna moja waga 82 kg, ważyłem 86, zeszło 4 kg, chciałbym tak z 80, może 78. Chce żeby zszedł tłuszcz z klatki i brzucha.
ZARYS DIETY I TRENINGU( obowiązkowo!! ): Trzymam diete pod redukcje, trening 3x w tyg. + aeroby po treningu
STAN ZDROWIA: Nie choruje na nic,nie zażywam żadnych leków.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Nie pijam za często kawy ani napojów energetycznych,ale nie mam na nie żadnej nadwrażliwośći.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Hydroxycut Harcore
BUDŻET: Do 150 zł

Tak jak mówiłem spadło już 4kg bez wspomagaczy. Ale teraz mam chyba jakiś zastój, bo nic nie idzie dalej, dlatego pytanie o spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
Koniu mam pytanie...1,5 roku temu jadłem ostatni raz Scorch ( 2 raz ) za pierwszym razem zadziałał super po półrocznej przerwie wziąłem ponownie i specjalnie nie pomogł pomimo dośc intensywnych treningów. Teraz wracam do diety i codziennych aerobów..( waga 79 kg wzrost 179...ale mnóstwo tłuszczu na brzuchu którego nie wypaliłem kiedyś i który teraz znowu przybywa ( nie ćwiczyłem 6 miesięcy ) ..prawdopodobnie rozwalił mi się metabolizm i chciałbym znów wrócić na obroty....zastanawiam się nad "wsparciem" Xenadrine czy ponownie Scorch....a i czy Xenadrine rfa-x jest duzo silniejsza od Scorch w sensie faktycznego odczucia ( ciepło i pocenie) ? bo Scorch rąbał po cichu....ale za drugim razme nie pomógł i trochę się zraziłem....dzięki z góry za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
panbb
chcesz pobudzenia, napij się kawy, spalacze nie są od tego, a i syntetyczna kofeina pod względem pobudzenia jest słabsza od tej naturalnej imo.

KAmilo0oo
jak nie idzie po 4 tyg pytaj o dietę nie o spalacz.

scafander
uwaga jak do kolegi wyżej.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29360 Napisanych postów 62824 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902124
co do kofeiny zgadzam sie w 100% nic nie robi lepiej niz kiesierka z 3 czubatych lyzeczek mielonej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
Koniu151, właśnie że zeszło już 4kg na samej diecie i aerobach. Chciałbym teraz spalić tłuszcz z klatki i z brzucha i to wystarczy, a mam wrażenie że progres stoi, mimo utrzymywania diety i identycznego treningu. Dlatego pomyślałem o spalaczu. Czytałem o Venomie, ponoć lepszy od Hydroxycut'a, ktorey w zeszłym roku, bardzo fajnie mi pomógł spalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 204 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55968
mam pytanie bo nie widzialem zeby było poruszone .czy na redukcij mozna brac dopalacze przed treningowe (azotowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
Koniu pytanie do Ciebie. Jestem obecnie na redukcji (LC), chcę obciąć węgle do ok. 100 - 120g od lipca, wspomagam się Scorchem, ale się kończy. Dawać coś nowego czy polecieć teraz bez spalacza, a zainwestować np. w BCAA itp.
Ankieta:
WIEK:28
CZAS REDUKCJI : start - 01.05.10 - 31.08. 2010 end
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: foty nie mam, wg. obliczeń 15-16%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:10-12%
ZARYS DIETY I TRENINGU: FBW(5-10-15)x3/tyg., aerox2x50 min./tyg.,HIIT/Tabata x1/tyg.
STAN ZDROWIA: jest ok.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: lubię i piję
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:TSE,Clenburexin(b.dawno), DymaBurn (rok temu), obecnie Scorch
BUDŻET:200zł
Inne specyfiki które używam to te które polecałeś na 1 stronie:
witaminki Olimp+o3Olimp, mam puszkę BCAA (tylko nie pamiętam której firmy, bo przesypałem do innego pudełka- takie długie tabsy, będzie tego ok. 200-300 tabsów), to samo HMB (ok. 200-300 tabsów). Na pewno dorzucę do tego ZMA, a nie wiem czy dawać jeszcze coś???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium