SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
jak bez świrowania z podejrzanymi spalaczami z USA, to np Animal Cuts.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29990
Koniu151
jak bez świrowania z podejrzanymi spalaczami z USA, to np Animal Cuts.

Dzięki. Wojtek z sfd też zaproponował animala, ale się zastanawiam, gdyż kiedyś go łykałem i nie czułem. Chyba że nie czułem bo miałem za dużo tłuszczu na spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
Wojtek z SFD to chyba bot reklamowy?
to, że nie czujesz pobudzenia itp nie oznacza, że nie działa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29990
Koniu151
Wojtek z SFD to chyba bot reklamowy?
to, że nie czujesz pobudzenia itp nie oznacza, że nie działa.

Ok dzięki. ( bot nie odpowiadałby na gg na dziwnie sformułowane pytania )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
myślałem, że mówisz o jakichś postach reklamowych wyskakujących tutaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3113
Panowie wiec jakz tym sledziem w occie ? rozumiem ze ma kupis solonego i sobie go zamarynowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
to temat od spalaczy nie od śledzi...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3113
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 715
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): na ten moment 3 miesiące planuje jeszcze z 6
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 20% - niestety przez święta odpuściłem i właściwie co zyskałem to straciłem, no może po za kondycją.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10-15%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): średnio 3x w tygodniu siłownia i podobnie cardio. Dietę robię sobie sam - studiuję ciężki kierunek i bywa że muszę zjeść na mieście, ale kalorycznie ograniczam do max 1.500 jak się da to mniej.
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): ok
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Piję kawę, nie wiem czy działa czy placebo.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Ćwiczę od 3 lat z przerwami. Ze spalaczy używałem ThermalPro i ostatnio MachineManBurner, działania tego drugiego jakoś nie odczułem, ani nie zauważyłem. Używam BCAA i kreatynę, dodam na dniach kw om3, wapń i witaminy.
BUDŻET: nie jest dużym problemem

Jaki spalacz byłby dla mnie dobry, kończy mi się MMB i planuję kupić nowy już w przyszłym tygodniu. Jeśli można chciałbym zasięgnąć porady na temat diety. Jestem raczej endomorfikiem. Czy jem czy nie jem wagę raczej trzymam, pomagają ćwiczenia i to tworzy moje pytanie, lepiej zbić kalorie ile się da? Białko trzymam na wystarczającym poziomie, ograniczam tłuszcze gdy tylko mogę.

Zmieniony przez - wickedman w dniu 2015-01-21 00:20:44

Zmieniony przez - wickedman w dniu 2015-01-21 00:23:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
jak przy 20% bbf potrzebne Ci spalacze i idzie tak sobie to sugeruję założyć osobny temat z jadłospisem i treningiem do oceny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Water