SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13099
panie koniu czy zdjęcie klatki w tym temacie nie jest czasem pana?:D bo wydaje mi się że ktoś sobie zapożyczył :D

http://forum-kulturystyczne.pl/viewtopic.php?f=66&t=1754&start=10 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
a no moje.
dziw, że taka nędza się komuś podoba.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13099
widzisz, masz fanki ja bym opłaty za to pobierał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1186
Koniu, jak na razie kupiłam Do Super Cutsa 3, Treca Thermo burner. Chciałam wypróbować swoją reakcję na takie suple. I jest ok. Myślałam, aby ewentualnie (jak będzie jeszcze potrzeba spróbować później przejść na Clenburexin. Co sądzisz o tym suplemencie? Myślę, że wtedy brać już tylko to bez SC3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
mówimy cały czas o słabych spalaczach, działających raczej na psychikę niż faktyczną pomoc w paleniu tłuszczu, jednak zaletą Clenburexinu jest, że fajnie działa jako energetyk i tak bym go traktował.

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
Witam.
Sprawe przedstawie krotko.
Czas Redukcji: Do perfekcji..
Treningi: 1h 3x Treningi Aerobowe(w tyg - plywanie) , 2x Treninigi Siłowe (w tyg - siłka) , codziennie pompki i brzuszki.
Cel: Redukcja.
Stan Zdrowia: Zdrowy
BCAA MEGA CAPS czy TREC L-CARNITINE GREEN TEA,a może coś mocnego polecicie tak do 100zł ;D ?

Zmieniony przez - Tytanowy92 w dniu 2010-04-05 00:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
krótko to można włosy obciąć.
ankieta ma nie przez przypadek tyle pól.

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9917 Napisanych postów 15991 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 270850
Odnośnie Clenburexinu, to z tego co dobrze się orientuję, to jego skład został trochę okrojony i obecnie jest on już na prawdę bardzo lajtowy, a wcześniej nigdy nie należał już do najmocniejszych. Ja bym go traktował raczej jako dodatek do innego mocniejszego spalacza, oczywiście dla osób z większym doświadczeniem.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
no niestety,
jak tak dalej będzie, to niedługo kawę i herbatę ze sklepów wycofają... ;/

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-04-05 12:54:11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1186
Ja na razie zaczynam przygodę ze spalaczamy stąd pomysł z tymi lajtowymi. Rano muszę wypić kawę, bez tego nie moge sie obyć. A przy spalaczach z kawą trzebaby chyba uważać. Hm, jeśli ten Clenburexin miałby nie zadziałać to co proponujecie. Inni radzą Schorch, ale ten to już chyba dość mocny. A Opimum Thermo Cuts?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Water