SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
co to na Boga jest joha solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1674 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7209
inaczej yohimbine lub johimbine, szukaj na allegro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2238
CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) :8/10 Marca - Maj/Czerwiec
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) :http://img602.imageshack.us/i/20110301215949.jpg/  jeśli bylibyście uprzejmi, powiedzcie jaki wg was jest u mnie bf.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:Nie wiem jaki mam w tej chwili, zalezy mi na straceniu oponki ;)
ZARYS DIETY I TRENINGU( obowiązkowo!! ):Trening 3 x w tygodniu Pon Klata + biceps ; śr- plecy triceps; pt- nogi bary. Trening srosuje taki sam na mase jak i redukcje. Powtórzenia oscylują między 15-8 . W niektóre dni treningowe jak i nietreningowe robie brzuch. I do tego w pozostałe dni 3 x 30 min rowerek stacjonarny. Wraz z poprawiająca sie pogodą bieganie, rower, basen.
Dieta: ujemny bilans kaloryczny(-500)
I . Placki z płatków owsianych
II. Warzywa z piersią
III. Chleb razowy z piersią
IV. Warzywa, ryż, piers ( w DT bez warzyw)-przed treningiem
V. Po treningu białko
VI. Twaróg + masło orzechowe( pewnie będe musiał zmienić na oliwe ;(( )
Ta dieta to taka pogladowa. Mam tam jeszcze zdrowe tłuszcze, których nie napisałem.
STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):O niczym złym mi nie wiadomo
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:normalnie działa, tak jak powinno.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:Body Fire Activlab, CLA - to chyba się nie zalicza ; )
BUDŻET: 100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
za duży minus kcal to raz,
dwa olej spalacze inwestuj w o3 i ładuj 5-8 kaps dziennie, do tego tłuste ryby.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2238
Tyle że ja nie lubie ryb. Bilans kcal dam na -300. Wiec jesli moja jedyna ryba bedzie tunczyk, to ta o3 ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
ma.

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1056
Zaczynam redukcje zbednych kg ;) Silownia ok 5 razy w tygodniu, bieganie, dieta niestety tez jakas bedzie musiala byc, chcialam zapytac czy Dymatize Viper to dobry wybor? Przeanalizowalam spalacze wymienione na 1-szej stronie i ten wydal sie najodpowiedniejszy, czy polecilibyscie jednak cos innego?

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
polecamy zacząć od diety i treningu. spalacze włączyć na koniec jeżeli trening i dieta przestaną przynosić zadowalające efekty.

pzdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1056
Wiem ze tak polecacie :) Ale ogolnie rozumiem ze godny polecenia? W koncu jest po to by wspomoc ;) PZDR

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 354 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4438
CZAS REDUKCJI( do tej pory ciągła w sumie ,na ostro 2 tygodnie i planowany termin zakończenia - 20 maj br.
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU :ponad 30
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 20
ZARYS DIETY I TRENINGU( obowiązkowo!! ):zbilansowana 2850 potem obetne na 2550 trenjing MMA 3 x w tyg 1,5 godz w pozostałe dni trening aerobowy ok 60 min lub hiit
+ 4 x tydz silłowy rzeźba
STAN ZDROWIA:dobry
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:mała
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:Stary venom, scorch,dyma burn,clenburexin ,lipo 6

w tej chwili hellburner 2 x dzień po 1 i moje pytanie czy zwiekszyć dawkę czy dorzucić coś innego bo nie czuje wielkiego działania spalającego tylko lekkie zmniejszenie apetytu
BUDŻET: spory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

nutloveb