SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Mozesz spokojnie kupic vipera. Po prostu bedziesz
brala 2x1, nic ci nie bedzie. Ja jestem wlasnie w trakcir stosowania tego spalacza wiec moja opinia jest obiektywna ;)

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 205
WIEK: 24
CZAS REDUKCJI: ile trzeba
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : ok 20% fatu nie jestem caly zlany tluszczem, tluszcz odklada sie glownie na brzucha i boczkach (oponka)
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: ile sie da ok 15%?
ZARYS DIETY I TRENINGU: codziennie rano naczczo bcaa i 40min rowerek
trening silowy 3 razy w tygodniu plus po silowym bezposrednio rowerek 30-40min( po wszystkim 6g bcaa, 30g bialka i 60g mutanta)
przed snem 20g bialka plus 6g bcaa
STAN ZDROWIA: bdb poza problemami z tarczyca
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: reduktory zadne, tylko bcaa, bialko i mutanta jako uzupel. diety
BUDŻET: wg potrzeby
szukam cos co moge brac przed rowerkiem treningiem do wzmorzonego spalania tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
jaklubisz narkotyki i substancje ktore oddzialuja na psychike to viper jest jak znalazl . jesli szukasz poprostu spalacza to celowalbym w inny srodek nie oddzialujacy na psychike . viper jest jak delikatna pigula , aczkolwiek to co dlajednych jest delikatne dla innych jest za mocne . poprostu zalezy czy cpalas czy nie . proste

EDIT:
To bylo do dziewczyny ktor tak bardzo chce vipera.

olo polecilbym tight , lub scorch . robia co maja robic bez jazd. pozatym z 20% do 15 to zejdziesz spokojnie na diecie . bez diety zaden spalacz nie pomoze idobrzegdyby to kazdy sobie uswiadomil.

Zmieniony przez - eugeno w dniu 2010-01-18 07:35:13

Zmieniony przez - eugeno w dniu 2010-01-18 07:36:59

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Panowie dziękuje za pomoc i miłe słowa...
ale niestety vipera już zakupiłam!!;/

powiedzcie mi tylko czy można go brać z tabletkami antykoncepcyjnymi (wie ktoś coś na ten temat)???

Co do ćpania... nie nie ćpałam NIGDY niczego....
mam jednak nadzieję że ten viper mi pomoże.... a przynajmniej nie zaszkodzi, bo mnie juz z lekka przestraszyliście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak nie masz biegunek ani wymiotów po spalaczu to raczej nie ma przeciwwskazań.
Ja bym wziął skład na Twoim miejscu Vipera do ginekologa i skonsultował to, bo później będę wujkiem...

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
spoko.... na czas brania spalacza mogę zachować wstrzemięźliwość!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ty tak ale druga osoba przez miesiąc celibat ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
dla dobra sprawy wszystko da się znieść!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Mnie nic nie wiadomo o interakcjach z tabletkami antykoncepcyjnymi. Wydaje mi się, że Viper nie będzie mieszał hormonami, więc skuteczność powinna być nadal bliska 100%, ale zmiany w organizmie poczyni na innych polach, a czy to z kolei ma wpływ...?

Jeśli chcesz mieć pewność, idź do lekarza z pigułami i Viperem. Ale ręczę Ci, że jeśli lekarz jest choć trochę rozumny i w temacie, to taki opieprz zbierzesz za Vipera, że się nie pozbierasz

Wszystko da się znieść? Tzn. co? Brak seksu przez 2 miesiące odchudzania i chwilę po? Może Ty dasz radę, ale powątpiewam w silną wolę Twojego chłopaka?męża/narzeczonego

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2010-01-18 09:50:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jeżeli tak to pozostaje życzyć powodzenia w dążeniu do celu.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium