SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
najpierw przestaw się na odpowiednią dietę, potem myśl o spalaczach...to że animal nie pobudza, nie znaczy że nie działa, nie działa Twój jadłospis, nie dieta.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
ok, czyli rozumiem, że nie mogę liczyć na wskazanie konkretnego suplementu. Najwidoczniej tylko ja mam problem z utrzymaniem diety, gratuluję tym, którzy dają radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
suplement diety za Ciebie nie utrzyma, także proponuje skonczyc juz to bezcelowe pisanie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
ok czyli suplementy typu: genomyx phenadrol lub raspberry ketones to nie będzie dobry wybór?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
patrz wyżej...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50
WIEK: 23
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): od początku roku do około lipca
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): -
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: -
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): siłownia 3 lub 4 razy w tygodniu, zależy od czasu. bardzo szybki i intensywny trening siłowy- ok. 20minut (przerwy miedzy seriami 30-40s), po każdym treningu siłowym cardio - aktualnie 50 minut (na początku roku zacząłem od 30min, potem stopniowo zwiększałem aż do aktualnych 50 minut)
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): nadciśnienie (dziedziczne w mojej rodzinie niestety), lekka niedoczynność tarczycy - 4,5 (0,2 - 4,2 jest norma)
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: kofeina pobudza mnie, ale nie jakoś do przesady
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: lipoburn od FA
BUDŻET: ok. 150zł


aktualnie jestem w trakcie redukcji. zaczynałem od 1 stycznia z wagą 128kg, aktualnie jest 113kg.
dieta 2500kcal dziennie. oczywiście tylko ryż, ryby, jaja i kura przegryzane marchewkami i brokułami.
progres jest, jednak przez ostatnie 2-3 tygodnie waga i obwody spadały bardzo powoli.
skończyłem właśnie lipoburna i szukam czegoś następnego, jednak mam jeszcze sporo tłuszczu do zrzucenia więc raczej nie jest to ostatni etap redukcji.

dodam, że jestem endo, ze (skrajnymi wręcz powiedziałbym) skołonnościami do nabierania tłuszczu, odkłada mi się głównie na dole brzucha i klacie.

27 kwietnia mam wizyte u endokrynologa, bo dopiero niedawno odkryłem tą lekką niedoczynność tarczycy, ale nie bede bezczynnie czekal miesiac czasu na jego opinie, redukcja musi trwać.

jeśli mógłbyś autorze polecić jakiś fajny spalacz na mój aktualny etap redukcji, byłbym wdzięczny.

myślałem o oxyelite pro, ale sporo w necie o jakiś śmiertelnych przypadkach po tym specyfiku i nie wiem co o tym myśleć.
chociaz brałem go 4 lata temu i wszystko było ok.
jeżeli posiadasz jakąś wiedze w tym temacie to również prosiłbym o oświecenie :)

pozdrawiam



Zmieniony przez - sasax15 w dniu 2015-04-05 12:27:25

Zmieniony przez - sasax15 w dniu 2015-04-05 15:15:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Obetnij troch kalori,ja bez żadnych spalaczy i innych suplementów zrzuciłem już 30kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Brał ktoś może GENOMYX PHENADROL ? Bo biorę od dwóch dni i nic nie kopie :-/. A apetyt taki jak był. Biorę go na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
myślę, że szybciej dostaniesz odp w odpowiednim dziale.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-05-03 16:37:20

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
wezcie kupcie celn t3 + tren dowalic VLCD i redukcja bedzie jak na zawodu w8 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium