SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1368
taa, z tym że tak jak pisałem i w ankiecie i w temacie do którego linka wrzuciłem to chodzi nie tyle co bf ale też zrzutę wagi... ok 10 kg muszę się pozbyć i potrzebuję wsparcia ;)

Zmieniony przez - carloso w dniu 2013-12-26 18:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2915 Napisanych postów 51301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346160
jak masz do zbicia 10kg przy takim bf to tylko i wyłącznie mięso możesz palić. A środki potrzebne - raczej nie w tym dziale.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-12-27 16:59:26

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 606
Koniu, proszę o doradzenie spalacza :).

CZAS REDUKCJI: Do tej pory schudłem 15 kg, teraz ćwicze na siłowni i chcę zredukować tłuszcz ( wyrzeźbić się:) ). Jak na razie przygoda tylko z TSE.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Jak najmniejszy :) aby była wyrzeźbiona, sportowa sylwetka.
ZARYS DIETY I TRENINGU: Śniadanie- ciemny chlebek z ziarnami, jajecznica, owsianka lub serek wiejski do tego. Obiad- zupa warzywna, potem pierś z kurczaka ryż ( lub kasza, lub makaron) pomidor, sałata, orzechy, migdały, fasola (różnie). Potem trening- Siłownia wybrane partie ciała, około 4-5 razy w tygodniu. (Sprzęt: ławka do wyciskania, ławka skośna, drążek, nakład, gryf prosty łamany sztangielki itd. Kolacja- Sałata, pomidor, łosoś, czarny chlebek, lub tuńczyk, lub jajecznica.
STAN ZDROWIA: OKEJ, BEZ CHORÓB, BEZ PROBLEMÓW.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: NIE
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Thermo Speed Extreme, Mutant Mass.
BUDŻET: 70zł (mogę ewentualnie dozbierać, chcę żeby było skutecznie no ale masy kase nie mam)
FOTKA SYLWETKI:

Zmieniony przez - Szymuss w dniu 2014-01-04 00:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2915 Napisanych postów 51301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346160
jak tanio to clenburexin.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 606
Okej, a jeszcze takie pytanie: Co polecisz jak dorzuce pare groszy i czy warto? Jakie działanie bedzie miał ten clenburexin, odsłoni się kratka przy trzymaniu takiego odrzywiania jak napisałem. (Staram się trzymać ujemny bilnas. Mniej więcej 300-400kcl czasami wiecej czasami mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
wszystko zależy od diety, nie dodatków mających ułamkowe znaczenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 415
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 415
Witam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam, sorry za to wyżej :P mam pytanie bo brałem oxy elite Pro efekt fajny, ale mocy nie dawało na treningach takich jakbym chciał i teraz szukam czegoś nowego, ale jest tego tyle ze nie wiadomo co wybrać. Moim zdaniem, żeby ocenić spalacz trzeba go spróbować i poczuć . Tu moje pytanie co polecacie? mam oczywiście dietę, trening mam bardziej biegowy i do tego ogólnorozwojowo siłownie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
ankieta z pierwszej strony.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

nutloveb