SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1406
taa, z tym że tak jak pisałem i w ankiecie i w temacie do którego linka wrzuciłem to chodzi nie tyle co bf ale też zrzutę wagi... ok 10 kg muszę się pozbyć i potrzebuję wsparcia ;)

Zmieniony przez - carloso w dniu 2013-12-26 18:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak masz do zbicia 10kg przy takim bf to tylko i wyłącznie mięso możesz palić. A środki potrzebne - raczej nie w tym dziale.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-12-27 16:59:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 606
Koniu, proszę o doradzenie spalacza :).

WIEK: 19 lat
CZAS REDUKCJI: Do tej pory schudłem 15 kg, teraz ćwicze na siłowni i chcę zredukować tłuszcz ( wyrzeźbić się:) ). Jak na razie przygoda tylko z TSE.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Jak najmniejszy :) aby była wyrzeźbiona, sportowa sylwetka.
ZARYS DIETY I TRENINGU: Śniadanie- ciemny chlebek z ziarnami, jajecznica, owsianka lub serek wiejski do tego. Obiad- zupa warzywna, potem pierś z kurczaka ryż ( lub kasza, lub makaron) pomidor, sałata, orzechy, migdały, fasola (różnie). Potem trening- Siłownia wybrane partie ciała, około 4-5 razy w tygodniu. (Sprzęt: ławka do wyciskania, ławka skośna, drążek, nakład, gryf prosty łamany sztangielki itd. Kolacja- Sałata, pomidor, łosoś, czarny chlebek, lub tuńczyk, lub jajecznica.
STAN ZDROWIA: OKEJ, BEZ CHORÓB, BEZ PROBLEMÓW.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: NIE
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Thermo Speed Extreme, Mutant Mass.
BUDŻET: 70zł (mogę ewentualnie dozbierać, chcę żeby było skutecznie no ale masy kase nie mam)
FOTKA SYLWETKI:




Zmieniony przez - Szymuss w dniu 2014-01-04 00:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak tanio to clenburexin.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 606
Okej, a jeszcze takie pytanie: Co polecisz jak dorzuce pare groszy i czy warto? Jakie działanie bedzie miał ten clenburexin, odsłoni się kratka przy trzymaniu takiego odrzywiania jak napisałem. (Staram się trzymać ujemny bilnas. Mniej więcej 300-400kcl czasami wiecej czasami mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wszystko zależy od diety, nie dodatków mających ułamkowe znaczenie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Witam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Witam, sorry za to wyżej :P mam pytanie bo brałem oxy elite Pro efekt fajny, ale mocy nie dawało na treningach takich jakbym chciał i teraz szukam czegoś nowego, ale jest tego tyle ze nie wiadomo co wybrać. Moim zdaniem, żeby ocenić spalacz trzeba go spróbować i poczuć . Tu moje pytanie co polecacie? mam oczywiście dietę, trening mam bardziej biegowy i do tego ogólnorozwojowo siłownie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ankieta z pierwszej strony.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium