SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2281
Dlaczego w 80% przypadków proponuje się scorcha? co ma scorch a czego nie mają inne podobne spalacze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
Bo 80% przypadków nie potrzebuje nic mocniejszego.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17417
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): półtora miesiąca -> docelowo do połowy sierpnia
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU : ok 14%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:9%
ZARYS DIETY I TRENINGU : Dieta 2500kcal
280g ww 3,4g/kg
60g t 0,85g/kg
220g b 2,7g/kg
Trening
poniedziałek klatka barki , a wcześniej boks
wtorek biceps triceps i grappling(lekki trening)
środa boks
czwartek plecy i mata (lekki trening)
piątek boks
sobota nogi
Do tego codziennie aeroby po 30 minut
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): bdb
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brałem tse po 4 caps dziennie do tego piłem na luzie po dwie kawy dziennie i było ok
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: w zeszłym roku Fitmax Fire fit i machine burner , w tym roku na początku lutego tse , teraz też tse tydzień temu skończony
BUDŻET: 100-110zł

Co byście doradzili , chciałbym coś mocniejszego myślałem o hcl , ale to jednak bym dołożył na osatni szlif , gdyż redukcja będzię trwałą tak długo aż osiągnę odpowiednią sylwetkę , może być nawet do września iść :)

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"

TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
Jak na razie leciałeś na lajtowych to nie ma sensu pchać się w coś mocnego, nawet coś pokroju thermo stima lub clenburexinu bym uderzył .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3159 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25123
usunięte

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-08-06 09:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 400
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): 4 tygodnie, planowane jeszcze 8 tygodni
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 23%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 18%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): 2 x w tygodniu bieganie (1x45 75%-85% HRmax, 1x20 min interwał+po 5 min truchtu przed i po), 3x w tygodniu siłowe (wszystkie partie).
Nie liczę kalorii, ciężko mi jest ustalić prawidłową wartość kaloryczną, ponieważ często zdarza mi się pracować dzień i noc, lub wstać po nocy ok. 14:00 i kłaść się o 22:00. Jem co 3-4 godziny, staram się jeść jak najmniej przetworzone produkty. Poniżej przykładowy jadłospis:
11:30 2 kromki chleba żytniego z margaryną, 2 plasterki żółtego sera, pomidor. (śniadanie jem zawsze ok pół godziny po wstaniu)
13:30 Kawa z mlekiem bez cukru
15:20 Kurczak smażony w papirusie bez tłuszczu, kasza gryczana, sałata lodowa z pomidorem, ogórkiem i łyżką oleju rzepakowego.
17:15 trening 1h
20:00 Sałatka: kurczak, czerwona fasola, jajko, ryż biały, cebula, trochę oleju rzepakowego.
23:15 koktajl (truskawki, mleko, 2 łyżeczki miodu, płatki owsiane)
2:30 marchewka
5:30 serek homogenizowany z musem owocowym (własnej roboty)
7:00 sen
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): tabletki antykoncepcyjne
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: piję ok 2 kawy dziennie, nie pobudzają mnie bardzo.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: wcześniej nie stosowałam nic
BUDŻET: 100-150 zł
Proszę o pomoc w wyborze spalacza + ew. preparat białkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
proponuję na początek usystematyzować jedzenie, bo jest kiepskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 400
Jakieś wskazówki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
lektura postów podwieszonych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czytam, czytam i wydawało mi się, że jest w miarę, bo efekty są. Poczytam więcej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Water