SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
super zestawienie najważniejszych info w jednym miejscu - sogacz przez duże S !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
Cześć,
Bardzo prosiłabym o radę, pracuję nad sylwetką od roku jednak nadal nie osiągnęłam pożądanych efektów. Mam dobrą przemianę materii i nigdy nie miałam problemów z nadwagą. Chciałabym jednak doszlifować wygląd sylwetki i spalić ten "ostatni tłuszcz z okolic brzucha i ud, jak również pozbyć się wody podskórnej powodującej niewielki cellulit. Myślę, że na tym etapie wspomogły by mnie jakieś spalacze. Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, nie chcę sobie zaszkodzić kupując coś zupełnie nieodpowiedniego, dlatego chciałam was zapytać o radę. Bardzo proszę o odpowiedź. Dołączam ankietę i zdjęcia sylwetki.


WIEK: 21
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): Pracuję nad poprawą sylwetki od roku,
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): ok 15%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 12%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!):
treningi:
bieg-10km 3x w tyg
ćwiczenia na poszczególne części ciała(brzuch, uda, nogi, pośladki) 2x w tyg po ok 50 min
rower ok 50 min - 2x w tyg

dieta:
około 1600 kcl, zadnych fast foodow, alkoholu i innych nałogów, produkty nisko przetworzone, głownie owoce, warzywa, produkty zbożowe, mleczne, weglowodany w postaci ryżu brązowego, kasz i ziemniaków, 2 x w tyg jakieś mięso, 2 x ryba, staram sie tez ograniczyć słodycze i pić jak najwiecej wody

STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): -
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: -
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nic dotychczas nie stosowałam
BUDŻET: do 200 zł

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
ja bym nic już nie redukował ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 299 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19955
Mysle ze kolezanka powinna dalej pracowac na sylwetka I dieta bo tu chyba sa lekkie braki jesli czytam ze zrozumieniem. Jesli tak to nawet jesli jakiekolwiek by byly efekty ze spalacza to moga sie okazac tymczasowe.

Zmieniony przez - kwasny1983 w dniu 2015-06-07 11:37:35

Zmieniony przez - kwasny1983 w dniu 2015-06-07 11:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
Właśnie chciałabym poprawić jeszcze estetykę wyglądu tej sylwetki i potrzebuję kogoś kto mnie naprowadzi i doradzi jakie suplementy, spalacze mogłabym zastosować żeby efekty były widoczne i własnie długoterminowe. Naprawdę bardzo mi na tym zależy. Pomóżcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 299 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19955
To mysle powinnas spytac w innym dziale moze lejdis. Nie ma co smiecic tutaj, warto by sobie spisac jak dokladnie wyglada to jedzenie przez caly dzien pewnie warto by dozucic bialko bo chyba masz go ciut malo i trening, bo cardio raczej juz robisz wystarczajaco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
Jasne ok ;) i nie chciałam zaśmiecać tylko zapytać, czy mogę na tym etapie zastosować jakieś Spalacze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90
WIEK: 24 lata
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): Zacząłem powoli już jakieś 3-4 lata temu, zakończyć redukcję chciałbym...może jeszcze w to lato..
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): wg pomiarów z przed 3 tyg to 10%bf
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 5-6%?
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): Trening głównie z ciężarami 4-5 razy w tygodniu, do tego praca na magazynie - ciągły ruch, coraz cieplej więc jakies 60-80km na rowerze tygodniowo. Dieta do ok 1800kcal jem nie wcześniej niż 40min po przebudzeniu i 1,5h przed snem, w miarę regularnie, unikam chemii, jedzenie głównie na naturalnych składnikach, rzadko kiedy smażone..jeśli mąka to żytnia/ cukier brązowy/ oliwa z oliwek, często siemię lniane do posiłków, sporo pieprzu i innych rzeczy podkręcających metabolizm
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): objawy astmatyczne/alergiczne - sezonowo na pyłki
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: energetyków nie pijam, kawę bardzo sporadycznie
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: ok. pół roku cleburexin z max 2tygodniowymi przerwami, ostatnimi czasy zwiększona porcja do 3 tabletek, multipack witamin, kwasy omega 3-6-9
BUDŻET: ok 250 zł na wszystko

Bardzo nie lubię tej fałdy od pępka do podbrzusza, raczej tłuszcz. Dam radę zjechać bardziej, do płaskiego brzucha bez dokładnego wyliczania makroskładników czy skupilibyście się już raczej na zwiększeniu kaloryczności i pójść w masę.

Pozdro !










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Witam

Zrzucam tłuszczysko już 1.5 roku. Do tej pory zgubiłem 43kilo. Wszystko to odpowiednim żywieniem i aktywnością fizyczną. Żadnych cudowności nie stosowałem.
Całe to moje odchudzanie brałem Animal Cuts'a ale już dawno nic nie czułem po zażyciu. W chwili obecnej biorę thermo drine biotechu ale tu nie czuję nic.
Poniżej ankieta i fotka z analizy składu ciała.

WIEK: 37
CZAS REDUKCJI: 18 miesięcy i chciałbym to w końcu skończyć
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 22.7
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 14
ZARYS DIETY I TRENINGU: dieta około 3500 kalorii, 6 posiłków, węgle złożone, białko - z mięsa :) Treningi - 6x w tygodniu rano na czczo 10g bcaa+3g crea ethyl ester + 60min aeroby. 4 razy w tygodniu - 10g bcaa+3g crea ethyl Ester - 20min po - trening siłowy - bezpośrednio po 10g bcaa+3g crea ethyl Ester+ 30 min aerobów a na koniec 50g izolatu serwatki.
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): końskie zdrowie
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: typ niewrażliwy
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:Animal Cuts, thermo drine
BUDŻET:na sam spalacz 200-250zł

Może jakaś kombinacja?

Pozdrawiam
Radek






Zmieniony przez - knutt w dniu 2015-07-07 09:02:17

Zmieniony przez - knutt w dniu 2015-07-07 09:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Czy moge tyc jak biore spalacz tlusczczu mam tarczyce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium