SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Czyli co na tą chwilę stosować suchy trening bez supli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
tak. trening i dieta, nic więcej nie trzeba.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Czyli rozumiem że jeszcze nie jest tak tragicznie tylko trzeba się kopnąć w tyłek i zebrać do roboty... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
jest tragicznie, stąd spalacze nie potrzebne. przeczytaj pierwszą stronę tematu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18112
Koniu w konkursie na mistrza motywacji miałbyś murowane 1 miejsce... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
lata praktyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10984 Napisanych postów 50422 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisali tu ludzie o Hyperlean FX7. Jest info, że ma yohę w składzie. Mam oddzielne opakowanie yohy 2,5 mg.

1. Waszym zdaniem można łączyć te 2 specyfiki? Nie mogę nigdzie znaleźć info ile jest yohy w FX7.
2. Czy przy FX7, ze względu na obecną yohę, należy stosować okres bez węgli, tj. 4-6 godzin, żeby yoha w ogóle zadziałała?

Zmieniony przez - azymut38 w dniu 2014-10-09 10:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
dawka johy zapewne jest tam standardowa jak w większości spalaczy, wiec więcej nie ma potrzeby ładować. a co do węgli, to generalnie tak czy inaczej korzystniej jest je lokować w drugiej połowie dnia, co nie zmienia faktu, że spalacz to nie tylko joha i dalej będzie działał jak i insę podbijają nie tylko węgle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 284
Mam 24 lata 178 wzrostu waże kolo 86 kg głownie chce się pozbyć "brzucha" nie jestem w stanie wyliczyć ile mam % tłuszczu ale ale napewno nie potrzebuje lekkiego preparatu :)
Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu.
Diety jako takiej brak - po prostu jjem mało i nie jjem tłusto, nie jjem pieczywa, kartofli, staram sie zdrowo odżywiać.
Na energetyki kawe etc raczej reaguje biernie - tzn z reguły brak pobudzenia
Zdrowie- raczej bez problemów.

Jedyny spalacz jaki kiedy kolwiek brałem to THERMO SPEED - brak efektów jakich kolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10872
Sobol, nie wiesz ile w misce zjadasz, to jakiego efektu się spodziewasz? TSE działać działało pewno, tylko wsuwales trochę więcej. Przy dogranej diecie kartofle ci nie zaszkodza.

Najpierw ogarniasz jedzenie, potem trening, potem spalacze.

blat i ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Water