SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2915 Napisanych postów 51301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346155
także możesz jeszcze raz w to samo uderzyć jak dieta już jest.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
troszkę podrożyłem temat i coś się pewnie nie zgadza z tym moim bf tj. raczej nie możliwe ,że wyszło aż tak duże . .. w sumie sam się zdziwiłem w momencie uzyskania wyniku przez kalkulator ale to już pomijam. Do czego dąże, wizualnie, poza tak jak ww. zalane lekko boki na plecach i dolna partia brzucha nad nią już są "przebiśniegi" także nie sądzę by bf był tak srogi. A to 18% to pojechałem, odczytałem z tabeli tyle ,że da kobiet.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
troszkę podrożyłem temat i coś się pewnie nie zgadza z tym moim bf tj. raczej nie możliwe ,że wyszło aż tak duże . .. w sumie sam się zdziwiłem w momencie uzyskania wyniku przez kalkulator ale to już pomijam. Do czego dąże, wizualnie, poza tak jak ww. zalane lekko boki na plecach i dolna partia brzucha nad nią już są "przebiśniegi" także nie sądzę by bf był tak srogi. A to 18% to pojechałem, odczytałem z tabeli tyle ,że da kobiet.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2915 Napisanych postów 51301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346155
wklej foto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No to foty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
w nic mocnego bym tu nie szedł, wystarczy lajtowy Clenburexin zupełnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za odpowiedź i w sumie jeszcze takie pytanie ... czytałem ,że fet z tych okolic troszkę różni się od tego zalegającego w innych miejsach, tzn, nie jest tak ukrwiony i nie można się go tak łatwo pozbyć. Dla takich celów polecacli spalacze z joszką, ale mówisz ,że Clen powinien dać radę. W sumie warto spróbować czegoś słabszego skoro na teoretycznie słabym Tse ładnie leciało. Czy mógłyś się jeszcze jakoś ustosunkować do tych spalaczy z johimbiną w moim przypadku. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4897
Koniu, a ja mam jeszcze takie pytanie. Wyżej pisałem, że brałem już Clenburexin i poleciłeś, abym znowu w niego zainwestował. Pytanie moje brzmi, czy mogę go zamienić Thermo Speed'em z Olimpu? Dzisiaj próbowałem 2 kapsułki przed treningiem i aerobami, i ładnie na mnie działał. Wiem, że jest trochę tańszy, co też działa na jego +.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
minds_destroyer
Dzięki za odpowiedź i w sumie jeszcze takie pytanie ... czytałem ,że fet z tych okolic troszkę różni się od tego zalegającego w innych miejsach, tzn, nie jest tak ukrwiony i nie można się go tak łatwo pozbyć. Dla takich celów polecacli spalacze z joszką, ale mówisz ,że Clen powinien dać radę. W sumie warto spróbować czegoś słabszego skoro na teoretycznie słabym Tse ładnie leciało. Czy mógłyś się jeszcze jakoś ustosunkować do tych spalaczy z johimbiną w moim przypadku. Pzdr.

spalacze z johimbiną to mocna półka, dla ludzi którzy wiedzą już o tej zabawie trochę więcej, Ci w zasadzie trzeba mięśni nie spalania tłuszczu, stąd nic więcej niż lajtowe spalacze nie są Ci potrzebne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Kwiti
Koniu, a ja mam jeszcze takie pytanie. Wyżej pisałem, że brałem już Clenburexin i poleciłeś, abym znowu w niego zainwestował. Pytanie moje brzmi, czy mogę go zamienić Thermo Speed'em z Olimpu? Dzisiaj próbowałem 2 kapsułki przed treningiem i aerobami, i ładnie na mnie działał. Wiem, że jest trochę tańszy, co też działa na jego +.

TSE "fajnie działa" bo ma kofeinę, ale na spalnie tłuszczu już tak fajnie nie działa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

nutloveb