SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 459069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51335 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346392
nie jest to temat od oceniania diet.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122
ale mi chodzi o to ,żebys kolego przeczytał moją diete, plan treningowy i powiedział co robię nie tak i polecił spalacz, przecież po to ankieta była wypełniana nie?

mało mów, dużo rób

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51335 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346392
trening i dieta do dupy, spalacz przy takim zalaniu tak jak już pisałem zbędny, zwłaszcza, że i tak przy takim odżywianiu i ćwiczeniach go nie wykorzystasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783

CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): od 2óch tygodni, czas zakończenia aż będą efekty.

SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU): spory co ja będę czarował . Ogólnie mam inny wyznacznik, obwód pasa. Obecnie 114cm

POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: moim wyznacznikiem jest obwód pasa. celuje w okolice 98 cm

ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!):
Co do diety, napisze przykładowy dzień. Staram się jeszcz różne rzeczy.
Śniadanie 7:00
jajecznica z 3 jajek, ser, pomidorek, miesko, 2x chleb, jabłko (a bo lubie), ziarna słonecznika.

10:00
kawa biała (a jak )
i to co dostępne na stołówce w pracy. Najczęsciej ważywa (fasolka, brukselki, ryż, miesko, ryba)

14:00
Obiad - podobnie, tylko bez kawy

18:00
Piers z kuraka, ryż (pół saszetki), jakaś surówka

20:00
Białko + pestki dyni

Co do treningu
5x w tygodniu rowerek
2x w tyg biegi
Trening domatora 3x tydzień

STAN ZDROWIA: wszystko ok

WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:nie działa już

STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Mitotropin (obecnie), Venom, Leviatan, Białko, Kreatyna, Dextrozyna (do kreatyny + drobne suplementy jak zma apteczne, tussipect, kofeina, tauryna itp

BUDŻET: w sumie obojętne aczkolwiek do 200zl/mc było by miło.

Ufff sporo pisania jak na dowiedzenie się jakie teraz są dobre preparaty na rynku

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
przy diecie stołówkowej i wielkim obwodzie pasa spalacz do niczego Ci nie potrzebny, za te 200zł kup porządniejsze jedzenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
hahaha nie no super dzięki ale pytanie brzmiało : jaki jest teraz dobry spalacz najlepiej termogenik który moglibyście polecić a nie "ej czy moja dieta i styl życia jest na tyle dobra bym był godzien zakupić spalacz". Nie wziąłeś pod uwage że chce termogenik głownie dla podniesieniu czynników motywacyjnych oraz egenrgii bo kofeina już nie działa a nie dla efektu spalania. Beznadziejny temat - pomogłeś już komuś w ogóle? xD. Ide szukać dalej odpowiedzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
każdy napisze Ci to samo, jadłeś już tyle spalaczy a dalej wyglądasz jak prosie przed ubiciem, zamiast grać kozaka zastanów się czemu tak jest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
Zabawne, piszac tutaj nie dostaje odpowiedzi, a zakladajac nowy temat - zostaje zamykany i odsylany tutaj ... Coz, sprobuje drugi raz.

CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): z rok temu start, do wakacji koniec
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 18-20%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 11-12%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): 3x FBW; 3x aero 130-140 tetno po silowym; dieta LC J/NJ ~2800DT, ~2500NT
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): nie ma
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie ma
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: redukcyjne - brak
BUDŻET: ile bedzie konieczne tyle wydam (nie mam pojecia ile miesiecznie takie cuksy wychodza, ne stosowalem)

+ wiecej info o mojej przygodzie :
https://www.sfd.pl/Jaki_spalacz_polecicie_-t820661.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
halo halo, te spalacze jadłem podczas całego okresu przygody z siłownia - 10 lat. To że na nich zrobiłem niezła redukcje to fakt a to że później przytyłem 3 lata siedząc w pracy i nic nie robiąc to zupełnie coś innego.Do ogólnego treningu wróciłem dwa tygodnie temu. Cięzko nadrobić 3 lata w 2 tygodnie. Znasz dobry obecnie termogenik , który mogłbyś polecić czy nie? Tzn pewnie znasz pytanie tylko czy umiesz zachować się profesjonalnie jak na moda przystało i podzielić się wiedzą w temacie który chyba temu służy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
dostałeś odpowiedź i ciekawe, że w 10lat jadłeś spalacze, które były dostępne dopiero 3-4 lata temu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

nutloveb