SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
kawę sobie wypij.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2309
Nie zawsze jest ochota, a tabletkę można łatwo i szybko :P Czyli nawet tego thermo shape'a nie ma sensu?
Przy jakim bf zastanawiać się nad jakimś konkretnym spalaczem?

Zmieniony przez - lakistrajk w dniu 2013-05-23 19:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11909
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia):od początku roku /planuje jeszcze do 2 miesięcy
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki):nie mam jak zmierzyć jednak zostało jeszcze troche
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:myślę że maksymalnie chciałbym jeszcze 5 kg(do kratki)
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!):dieta około 2300 kcal low carb /trening split 5 dniowy+treningi aerobiczne
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.):zdrowy
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:mała
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:yohimbine +vpx redline hardcore ultra
BUDŻET:max 180 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
5kg przy tak niskiej wadze to dużo, więc wnioskuję, że bf spory? Więc w jakim celu tak mocne środki były stosowane?

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-05-23 20:18:37

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11909
po prostu mam typ otyłości brzusznej praktycznie zewsząd już mi fat elegancko zszedl jednak zostało go jeszcze na brzuchy a yohombina była brana właśnie dlatego że zwiększa spalanie w tym miejscu ,a że podkręca działanie innych spalaczy dlatego dorzuciłem jeszcze spalacz z vpx.teraz zastanawiam sie nad starym hydroxycate hardcore(kiedyś go brałem i pamiętam ,że nieźle sponiewierał ) lub HYPERDRINE OD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
Witam, już umieściłem temat ale zostałem przeniesiony tutaj więc opiszę jeszcze raz ;)

CZAS REDUKCJI: 30-40 dni
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): z wagi wyszło mi około 18-19% ale sylwetkę mam dość umięśniona, niestety z tłuszczykiem.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: celuje jak najniżej się da ale cel tak 9-12% około.
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!):
Trening: Głównie trening "Masowo-Siłowy"(4 razy w tyg) podobno siłowe ćwiczenia najbardziej zżerają kalorie. Nie chcę rezygnować z treningu siłowego. W czasie spalania dorzucę trening cardio na czczo(30-60min/5 razy w tyg.) i jak będę dał radę to trening interwałowy po treningu lub wieczorem(20-30min/2-3 razy w tyg.
Dieta: Lekkie ucięcie kaloryczne około 500kcal ale nad tym będę się jeszcze zastanawiał, tak żeby można było mieć siłę na trening. Wszystko co zdrowe i sprzyja spalaniu(kwasy omega, błonik itp.) :)

STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Brak problemów. Chętnie spożyje coś naprawdę mocnego!
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Nie!
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Z tego co pamiętam to oczywiście L-carnityna i supl "Cytogenix Xenadrine Hardcore RFA-X" i jakieś inne Fat Burnery.
BUDŻET: 150-450zł(1-2) jeśli coś naprawdę godnego uwagi i bardzo mocnego :P

Tak jak opisałem w temacie na forum , najlepiej coś na bazie z Efedryną lub pochodne o ile takie suple jeszcze są bo podobno sporo wycofali no i żeby z dostępnością w Polsce nie było z tym problemu. Wiem że Dieta i Trening najważniejsze, ale chcę się wspomóc czymś naprawdę mocnym i dobrym żeby równo mnie podkręciło do treningu (nie straszne mi telepanie itp. ani 100 st. C :P).
Jakie suplementy na spalanie są obecnie najmocniejsze na rynku z górnej półki które potrafią nieźle sponiewierać ?
z góry dzięki za doradzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
takie zalanie to jeszcze nie czas na spalacze, a jak już to delikatne, nie żadne z Efedryna i "nieźle sponiewierające"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2309
Koniu, możesz odpowiedzieć od jakiego bfa spalacz ma sens? Dzisiaj mierzyłem na bieżni która miała taką opcje i najpierw pokazało jakoś 13,7, a później 0,5 więcej. Wiem, że to niemiarodajne, ale zawsze daje to jakiś obraz sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
He He Koniu wiedziałem że tak napiszesz, ale czemu tak uważasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
bo przy prawie 20 % bf wystarczy się trochę poruszać i będzie szło.

a bieżnia jak mierzyłeś dłońmi to zmierzyła Ci pewnie dobrze bf od dłoni po łokcie, max ramiona, dalej wynik wątpię by był miarodajny.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-05-24 16:13:44

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Water