SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
czasem aspekt sylwetkowy nie idzie w parze ze zdrowotnym.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 400
To się zgadza :) Ale dopiero od miesiąca zaczęłam zwracać uwagę na dietę, więc mam nadzieje z czasem dojdę do perfekcji ;) Nie chciałbyś widzieć wcześniejszej :) W każdym razie dziękuje za uświadomienie, że jeszcze muszę popracować nad nią :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 606
Witam. Zaczynam przygodę ze spalaczem tłuszczu. Myślę o kupnie Thermo speed Extreme. 1,5 roku temu miałem 186 i 94kg wagi. Teraz mam 188 i 82kg wagi. Ładnie zrzuciłem wszystko ale na brzuchu została duuuża warstwa miękkiego tłuszczu a z tym za cholerę nie mogę sobie poradzić. Pomoże mi coś ten TSE? Pragnę to połączyć z siłownią, bieganiem oraz dietą białkową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2922 Napisanych postów 51333 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346380
Jak dopiero zaczynasz przygodę z dietą - proponuję zbilansowaną, nie "białkową" to spalacz zbędny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 606
Biegam od 1,5 roku, na siłowni ćwiczę jakiś miesiąc może. Dietę mam jakoś od dwóch tygodni. Chcę ćwiczyć i budować mięśnie a przy tym zrzucać tłuszcz w czym pomoże mi ten spalacz. Dobrze myślę? Nie chcę tylko zrzucać wagi bo za jakiś czas nie będzie mnie widać :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
jak chcesz jedno i drugie robić na raz, to musisz wszystko mieć dopięte na ostatni guzik i suplementów szukać w wyższej półce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No okej, to co polecisz ostatecznie, bo wybieram się do sklepu :P. Spróbować na początek ten thermo speed extreme w moim połączeniu. Myślisz że zaobserwuje efekt? Bo tyle już się staram nad tym brzuchem, nawet zacząłem a6w robić. Czuć kaloryfer dosyć mocno ale wszystko to przykrywa ten **** tłuszcz :).

aaaaa i jeszcze takie pytanie. Czy ten TSE ma jakieś negatywne, skutki uboczne?

Zmieniony przez - Szymuss w dniu 2013-08-10 12:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
przeczytaj pierwszą stronę tego tematu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1. WIEK: 19 lat.
2. CZAS REDUKCJI: Do tej pory tylko bieganie i dieta.
3. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki):
4. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Chcę spalić tą warstę z brzucha aby było widać kaloryfer.
5. ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): moje zapotrzebowanie to 3500tys kalori. Dieta: 3000tys kalori, 160g białka, 80g tłuszczu, 380Weglowodanów. 4 razy w tygodniu bieganie po 50 minut. siłownia 3/4 razy w tygodniu. A6W
6. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Nie biorę leków, nie mam problemów z ciśnieniem, nie jestem na nic chory.
7. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Nie

Zmieniony przez - Szymuss w dniu 2013-08-10 13:08:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6030
Kiedy warto zaczac brac bloker kortyzolu typu np ds lean xtreme? i czy w ogóle warto? tak ogólnie :)

Zmieniony przez - tazz69 w dniu 2013-08-11 13:21:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Water