SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze tluszczu i Lipomastia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
Witam, mam 16 lat i mam lipomastie. Jestem troszke otluszczony i chcialbym sie dowiedziec czy spalacz tluszczu moze zwalczyc lipomastie? Czy zwalczy ja calkowicie czy czesciowo i tez mam napompowane sutki i czy spalacz pomoze? Prosze o odpowiedzi jest to dla mnie bardzo wazne!!

Oczywiscie do tego aeroby codziennie okolo 30min biegania i silownia 4 razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
O takie rzeczy musisz pytać lekarza. W ogóle w stanach patologicznych raczej mało kto ma praktyczną wiedzę tu na forum /bez obrazy/. My udzielamy porad ludziom zdrowym - takim, którzy mogą cwiczyć bez żadnych przeciwwskazań, a w przypadku braku równowagi hormonalnej /tak może być w tym przypadku/ pomóc może Ci endokrynolog. Idź najpierw do swojego lekarza rodzinnego/do przychodni i powiedz mu o problemie. Niech da Ci skierowanie.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Masz 16 lat i nie będziesz brał żadnych spalaczy. Potrzebujesz po prostu dużo ruchu i zdrowego odżywiania i samo zejdzie.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
ale chodzi mi o to ze musze to zwalczyc bardzo szybko a ruchu mam sporo a jesli chodzi o odzywianie to 0 fast foodow ani slodkich rzeczy itp. a diety nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
i chcialbym odpowiedzi na moje pytanie czy spalacz pomoze a nie ze dieta + aeroby itp. chcialbym odpowiedzi na pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
A powiedz mi, co wiesz na temat spalaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
pomagaja spalac tluszcz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No to trochęza mało wiesz na ich temat

Spalacze tłuszczuściśle niewskazane dla ludzi w Twoim wieku. Dalej pisać nie będę, bo nie ma potrzeby. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś na temat spalaczy to po prostu czytaj, ale zapomnij o braniu jakiegokolwiek teraz.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3067
Po co go negujesz skoro z jego determinacji wynika, ze i tak jakis wezmie. Jednak kieszko dobrze mowi. To sa specyfiki ktore siepia i nalezy miec wiedze jak je stosowac. W twoim wieku moze to sie w przyszlosci zle skonczyc, dlatego lepiej sie 10 x zastanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
chodzi mi o to zeby to jak najszybciej zwalczyc. Moglbym bez spalacza sama dieta,aeroby i silownia lecz ciezko wytlumaczyc to matce bo i tak bedzie robila wlasne obiadki itp. wiecie jak jest. Myslicie ze z dieta i aerobami zwalczylbym to w 2-3 miesiace?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
no ze spalaczy to w tym przypadku polecę l-karnitynę... BARDZO MOCNY środek i jestem pewny że panowie wyżej poprą taką propozycję ;)
pokaz foto to powiemy ile ci to może zająć

Zmieniony przez - dawidowicz w dniu 2010-07-19 19:55:35

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
dawidowicz- wlasnie jesli mialbym zazyc spalacz to wolalbym slabszy ze wzgledu na moj wiek nie bardzo mocny. A foty przesle wieczorem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase waga 78kg

Następny temat

Dieta dla piłkarza

WHEY premium