SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246726

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
w związku z tym że w poprzednim temacie zapisaliśmy 300 stron, a Sołtysa ostatnio nie ma, pozwolę sobie założyć kolejny już temat z serii ćwiczmy razem wyskok- przenosimy nasze rozmowy tutaj :)

Link do starego tematu

https://www.sfd.pl/Ćwiczmy_razem!_wyskok_vol.3-t836740-s300.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Ile masz lat?:
2. Co trenujesz aktualnie?:
3. W jakie dni sa treningi?:
4. Czy trenowales kiedys na silowni?:
a) ile najwiecej brales w przysiadzie?:
b) martwym ciagu?:
c) podrzucie/rwaniu?:
5. Czy mozesz miec dostep do silowni?:
6. Czy cos Cie boli, masz jakas wade, kontuzje ciala?:
7. Jaki masz wyskok dosiezny? Jaki z rozbiegu/naskoku?:
8. Chcesz poprawic wyskok z jednej nogi czy z dwoch?:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czuwam czuwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
kurcze.. caly czas sie zastanawiam nad jedna sprawa, wiadomo ze czarnoskórym atletom łatwiej jest osiagnac wysoki wynik w wyskoku, ale mysle nad tym co mowił hadzbe na temat lipka, pepy i innych, ze rozciagaja sie cwiczeniami ziani'ego i stad taki vertical, to samo mowil AUT jak mial pojedynek z ta "laską" na koncu filmiku mowi zeby zostawic nogi w spokoju i sie rozciagac, cwiczyc brzuch i core, myslicie ze w ten sposob da sie osiaganc dobre rezultaty ? co nyslicie ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
niektorzy poprostu maja taka genetyke...reszta musi cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Vertical to wyskok dosiężny, Lipek i inni "rozciągacze" wysokiego wyniku w dosiężnym nie mają (o czym pisał Hadzbe). Rozciąganie może pomóc, ale zwiększyć różnicę między naskokiem (bądź jedna noga) a dosiężnym.
btw. dosiężny wyskok = ciężar na sztandze w przysiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Siemanko

Mam prośbę spójrzcie na ten plan:

Przysiady ze sztangą 3s + Wypychanie nóg na suwnicy 3s
Ściąganie drążka w dół (nachwyt) 3s + wiosłowanie hantlą w opadzie 3s
Wyciskanie hantli na skosie 3s
Wyciskanie hantli w staniu 2s
Uginanie ramion z hantlami 2s
Pompki na poręczach 2s

+ brzuch, unoszenie nóg/kolan
rozciąganie

czy powiększę nieco wyskok, przy dobrej regeneracji, diecie oraz z tym planem ? w grudniu bądź w styczniu rusza liga kosza, a chciałem pakować mam 183cm ważę 70kg, jak się postaram to obręcz dotknę wymiarową chociaż nie zawsze Ten plan 3x w tygodniu, od września bym się zapisał, może dodać do tego jakieś wieloskoki, sprinty i inne? będę bardzo wdzięczny za odp
1

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja osobiście rozciągam się też , ale indywidualnie w zależności od czucia co w danej chwili tego wymaga, jednak tak jak Dythican i Sołtys powiedzieli- geny genami, rozciąganie- troche ulatwia, ale nie odpowiada ze zwiększenie wyskoku. My biali musimy ciężko pracować, trafi się raz na jakiś czas ktoś, kto ma w naturze podobną swobodę w powietrzu do amerykanów bez większego wkładu i ciężkiej pracy na siłowni, jednak to są jednostki.
Ja dzisiaj poskakałem trochę, raczej ostatni raz na dłuższy czas, jutro już obóz więc zaczynam siłownię, jednak ostrożnie jeszcze z uwagi na ten ból guzowatości. Generalnie zauwazylem ze dobra wytrzymalosc mam, gdyż 2 godziny potrafię skakać i nie czuje zmęczenia większego. Aczkolwiek niższy kosz generuje też mniej siły przy wyskoku, rok temu na wymiarach godzina skakania i naprawdę szukałem powietrza. Zobaczymy co to będzie, tymczasem wrzucam mix dzisiejszych dunków



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
nie wiem czy ja dobrze widze mav ale na tym pierwszym zdjęciu nie masz lekkiego guza przy końcu kości piszczelowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
przenalizowalem jeszcze raz i zrobilem kolejne zdjecia i nie ma zadnego guza, tzn oba kolana tak samo wygladaja i w dotyku to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jade nie stygne;)

w ten weekend atakuje dwa konkursy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Powodzenia... znowu
Forma musi być.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium