SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2077846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 826
Witam szukam ludzi ktorzy robili zabieg u chirurga burdy i nie sa zadowoleni z efektu tzn jeden sutek odstaje. Mam ten problem jestem 3 tyg po zabiegu i jeden sutek jest jakby wciagniety a z drugiego zrobila sie fałdka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 883
Jestem 25 dni po zabiegu, ściągnęłam opatrunki, niestety mam tak wrażliwe sutki ze czuje na nich każdy krok, wy tez tak mieliście. Mam je masować, tylko jak to robić jeśli mam je tak wrażliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
ponawiam, ktoś orientuje sie teraz jaki okres oczekiwania jest u burdy oraz rylskiego i jak to teraz cenowo wyglada i jak wrazenia? Robil ktos z was moze na nfz gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
naprawdę jest taki problem zadzwonić albo nawet zerknąć na
http://kolejki.nfz.gov.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
BPL-G
naprawdę jest taki problem zadzwonić albo nawet zerknąć na
http://kolejki.nfz.gov.pl


o stronce nie wiedzialem, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2135
Matteo1986
Ja się podzielę moimi spostrzeżeniami. Oczywiscie miałem problem z odstajacymi piersiami od lat. Zdecydowałem się na zabieg majac około 15 kg nadwagi, moze nie jestem mocno ulany bo ćwiczę ale bywało lepiej. Zabieg miałem w Medicus Estetic pod koniec pazdziernika. O samym zabiegu nie ma co się rozpisywać bo wszystko zostało już tu napisane. Ok tydzien po zabiegu zaczałem sie przygladac efektom i klatka była po prostu płaska(wg mnie efekt ucisku kamizelki). Teraz po ponad 2 miesiącach troszkę bardziej odstaje i gdy podniosę ręce do góry to pod skórą po obu stronach w okolicach sutka mam po prostu jakby wszytą pod skórę grube kółko. Czasami mnie tam zakłuje i czasem mnie ,,ciągnie" to miejsce (tzn. okolice sutków) więc wydaje mi się ze mi się tam jeszcze nie wygoiło. Dodam jeszcze , że pod każdym sutkiem da sie wyczuć taka małą kulkę, w dolnej części otoczki9 nie mam pojecia co to jest)Co do powyższych zdjęć kolegów to wydaje mi się , że sukces czyli ładny wygląd klaty to nie tylko efekt zabiegu, bo nikt Ci z otłuszczonej klaty nie wyrzezbi torsu kulturysty. Druga sprawa żaden chirurg widząc dużo tkanki tłuszczowej nie usunie Ci wszystkiego bo zostaną tzw. placki. Trzeba to zrobić naturalnie, stopniowo. Ci który mieli małą ilosc tłuszczu wygladają fajnie jednak osoby takie jak np. ja teraz muszą same zapracować na ostateczny wygląd redukcją, ćwiczeniami i dbaniem o skórę. Ja wcześniej próbowałem wszystkiego nawet schudłem 18 kg bo myslałem , że to coś da jednak gruczoły i tłuszcz wokół nich sprawiał że wyglądałem jeszcze gorzej. Teraz, gdy wiem że nic tam już nie ma i nie mam już tych zgrubien wokół sutków( lekarz powiedział że to były jakies zwłóknienia czyli tego bym nie spalił normalnie) mam ten komfort i wiem że wszystko jest w moich rękach i tylko ode mnie zależy jak bedę wyglądał. Oczywiscie wygladam o niebo lepiej , po prostu normalnie w koszulce jednak tak jak i większość jestem przewrażliwiony na tym punkcie jednak daje sobie kilka miesięcy żeby doprowadzić się do stanu takiego jak bym chciał. Bez koszulki widoczne sa troche nierówności ale jak wyczytałem tak jest po liposukcji. Mam pytanie czy miał ktos właśnie takie objawy, że go tak ciągnęło i miał te zgrubienia, po jakim czasie się to wchłonie/wyleczy?


stary, mialem 11 pazdziernika u P. Rylskiego. i mam takie kółko jak ty jakby zszyte pod skora, jak podniose do gory to ciagnie, ale juz prawie nieodczuwalnie, wczesniej bylo dosc mocno, i również czuje takie kulki pod sutkiem i mi sie tłuszczu nagromadziło, no ale cisne z treningami dalej. zobaczymy mordo pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
zialon
BPL-G
naprawdę jest taki problem zadzwonić albo nawet zerknąć na
http://kolejki.nfz.gov.pl


o stronce nie wiedzialem, dzieki



spoko , przydaje się w sumie do wszystkiego co na NFZ ale trzeba pamiętać że to jest szacunkowe i się może trochę różnić od rzeczywistych terminów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 331
Whereareu
Matteo1986
Ja się podzielę moimi spostrzeżeniami. Oczywiscie miałem problem z odstajacymi piersiami od lat. Zdecydowałem się na zabieg majac około 15 kg nadwagi, moze nie jestem mocno ulany bo ćwiczę ale bywało lepiej. Zabieg miałem w Medicus Estetic pod koniec pazdziernika. O samym zabiegu nie ma co się rozpisywać bo wszystko zostało już tu napisane. Ok tydzien po zabiegu zaczałem sie przygladac efektom i klatka była po prostu płaska(wg mnie efekt ucisku kamizelki). Teraz po ponad 2 miesiącach troszkę bardziej odstaje i gdy podniosę ręce do góry to pod skórą po obu stronach w okolicach sutka mam po prostu jakby wszytą pod skórę grube kółko. Czasami mnie tam zakłuje i czasem mnie ,,ciągnie" to miejsce (tzn. okolice sutków) więc wydaje mi się ze mi się tam jeszcze nie wygoiło. Dodam jeszcze , że pod każdym sutkiem da sie wyczuć taka małą kulkę, w dolnej części otoczki9 nie mam pojecia co to jest)Co do powyższych zdjęć kolegów to wydaje mi się , że sukces czyli ładny wygląd klaty to nie tylko efekt zabiegu, bo nikt Ci z otłuszczonej klaty nie wyrzezbi torsu kulturysty. Druga sprawa żaden chirurg widząc dużo tkanki tłuszczowej nie usunie Ci wszystkiego bo zostaną tzw. placki. Trzeba to zrobić naturalnie, stopniowo. Ci który mieli małą ilosc tłuszczu wygladają fajnie jednak osoby takie jak np. ja teraz muszą same zapracować na ostateczny wygląd redukcją, ćwiczeniami i dbaniem o skórę. Ja wcześniej próbowałem wszystkiego nawet schudłem 18 kg bo myslałem , że to coś da jednak gruczoły i tłuszcz wokół nich sprawiał że wyglądałem jeszcze gorzej. Teraz, gdy wiem że nic tam już nie ma i nie mam już tych zgrubien wokół sutków( lekarz powiedział że to były jakies zwłóknienia czyli tego bym nie spalił normalnie) mam ten komfort i wiem że wszystko jest w moich rękach i tylko ode mnie zależy jak bedę wyglądał. Oczywiscie wygladam o niebo lepiej , po prostu normalnie w koszulce jednak tak jak i większość jestem przewrażliwiony na tym punkcie jednak daje sobie kilka miesięcy żeby doprowadzić się do stanu takiego jak bym chciał. Bez koszulki widoczne sa troche nierówności ale jak wyczytałem tak jest po liposukcji. Mam pytanie czy miał ktos właśnie takie objawy, że go tak ciągnęło i miał te zgrubienia, po jakim czasie się to wchłonie/wyleczy?


stary, mialem 11 pazdziernika u P. Rylskiego. i mam takie kółko jak ty jakby zszyte pod skora, jak podniose do gory to ciagnie, ale juz prawie nieodczuwalnie, wczesniej bylo dosc mocno, i również czuje takie kulki pod sutkiem i mi sie tłuszczu nagromadziło, no ale cisne z treningami dalej. zobaczymy mordo pozdro


Już prawie nieodczuwalne ciągniecie czy same ,,kółka"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2135
Matteo1986
Whereareu
Matteo1986
Ja się podzielę moimi spostrzeżeniami. Oczywiscie miałem problem z odstajacymi piersiami od lat. Zdecydowałem się na zabieg majac około 15 kg nadwagi, moze nie jestem mocno ulany bo ćwiczę ale bywało lepiej. Zabieg miałem w Medicus Estetic pod koniec pazdziernika. O samym zabiegu nie ma co się rozpisywać bo wszystko zostało już tu napisane. Ok tydzien po zabiegu zaczałem sie przygladac efektom i klatka była po prostu płaska(wg mnie efekt ucisku kamizelki). Teraz po ponad 2 miesiącach troszkę bardziej odstaje i gdy podniosę ręce do góry to pod skórą po obu stronach w okolicach sutka mam po prostu jakby wszytą pod skórę grube kółko. Czasami mnie tam zakłuje i czasem mnie ,,ciągnie" to miejsce (tzn. okolice sutków) więc wydaje mi się ze mi się tam jeszcze nie wygoiło. Dodam jeszcze , że pod każdym sutkiem da sie wyczuć taka małą kulkę, w dolnej części otoczki9 nie mam pojecia co to jest)Co do powyższych zdjęć kolegów to wydaje mi się , że sukces czyli ładny wygląd klaty to nie tylko efekt zabiegu, bo nikt Ci z otłuszczonej klaty nie wyrzezbi torsu kulturysty. Druga sprawa żaden chirurg widząc dużo tkanki tłuszczowej nie usunie Ci wszystkiego bo zostaną tzw. placki. Trzeba to zrobić naturalnie, stopniowo. Ci który mieli małą ilosc tłuszczu wygladają fajnie jednak osoby takie jak np. ja teraz muszą same zapracować na ostateczny wygląd redukcją, ćwiczeniami i dbaniem o skórę. Ja wcześniej próbowałem wszystkiego nawet schudłem 18 kg bo myslałem , że to coś da jednak gruczoły i tłuszcz wokół nich sprawiał że wyglądałem jeszcze gorzej. Teraz, gdy wiem że nic tam już nie ma i nie mam już tych zgrubien wokół sutków( lekarz powiedział że to były jakies zwłóknienia czyli tego bym nie spalił normalnie) mam ten komfort i wiem że wszystko jest w moich rękach i tylko ode mnie zależy jak bedę wyglądał. Oczywiscie wygladam o niebo lepiej , po prostu normalnie w koszulce jednak tak jak i większość jestem przewrażliwiony na tym punkcie jednak daje sobie kilka miesięcy żeby doprowadzić się do stanu takiego jak bym chciał. Bez koszulki widoczne sa troche nierówności ale jak wyczytałem tak jest po liposukcji. Mam pytanie czy miał ktos właśnie takie objawy, że go tak ciągnęło i miał te zgrubienia, po jakim czasie się to wchłonie/wyleczy?


stary, mialem 11 pazdziernika u P. Rylskiego. i mam takie kółko jak ty jakby zszyte pod skora, jak podniose do gory to ciagnie, ale juz prawie nieodczuwalnie, wczesniej bylo dosc mocno, i również czuje takie kulki pod sutkiem i mi sie tłuszczu nagromadziło, no ale cisne z treningami dalej. zobaczymy mordo pozdro


Już prawie nieodczuwalne ciągniecie czy same ,,kółka"?


-ciągnięcia prawie brak, kółka zostały, efekt końcowy z lewej strony nie satysfakcjonuje, trzeba bedzie powtórzyc na 110% grudki tłuszczu mimo czestych treningów i w miare jako takiej diety się odbudowują tylko z lewej strony :/ Sutki natomiast nie są takie jak przy gino, nie denerwują mnie jakoś, tylko uczucie ucisku z lewej strony jest dość odczuwalne. widać powiększoną lewą pierś. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
ja nie czuje grudek tylko taki miękki płynny tłuszcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium