SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 649
Boobs
Tomaszek, moim zdaniem powinieneś najpierw "załatwić" sprawę boleści a później estetykę. Tylko szukaj w jakiejś poradni czy klinice leczenia bólu, KONKRETNEJ a nie rozwiązanie jak piszesz: byłem u lekarza dał leki przeciwbólowe i tyle szukam dalej pomocy... Zacznij szukać w realu a nie tu. Tu nikt ci nie pomoże, tu nie ma odpowiednich ludzi. Chyba już dawno to powinieneś wiedzieć, że tu nikt ci nie pomoże.

Dr. Witwicki: Można zastosować lipotransfer na nierówności, odtworzenie brodawki chirurgicznie, a otoczki tatuażem (mikropigmentacja paramedyczna).
Gdyby był Pan zainteresowany, zapraszamy na wizytę.
Dr Zoń: Teoretycznie istnieje kilka metod chirurgicznej rekonstrukcji brodawki sutkowej, decyduje stan miejscowy.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
I rada ode mnie :) schudnij (na oko ze 20-25 kg), zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg.




Zmieniony przez - Boobs w dniu 2022-09-25 13:35:36

Zmieniony przez - Boobs w dniu 2022-09-25 13:40:31


A tak z ciekawości czemu mówisz żeby shcudnął 20-25 kg ? Przeciesz chłop nie jest jakims ulancem ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 470
Nie wiem co dla Ciebie znaczy ulancem ale ma na pewno nadwagę a nie wiem czy nie otyłość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 649
Boobs
Nie wiem co dla Ciebie znaczy ulancem ale ma na pewno nadwagę a nie wiem czy nie otyłość :)


Może tak może nie ale napewno nie musi schudnąc 20-25 kg bo to lekka przesada, delikatna redukcja 2 miesiące i było by ok ... ale jak każdy myśli że musi wyglądać jak na wybiegu to niech robi redukcje cały rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 470
Jak dla mnie to może jeszcze przytyć. Wiem, że teraz jest moda na ciałopozytywność i BMI rzędu 27-29 uważa się (przez niektórych) za nic wielkiego... Generalnie (są wyjątki) ale im więcej fatu tym większy cyc, proste. Btw. rahimek, o jakim wybiegu piszesz ? Nie sądzę, że Tomaszek ma zamiar wziąć udział w Top Model.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Nigdy nie miałem problemów z nadwagą niestety po zabiegu nie mogę chodzić na basen oraz jeździć rowerem zacząłem mieć problemy z wątrobą która mi wywala brzuch jak tylko coś zjem klata sprawia wrażenie zalanej ponieważ rosną pod skórą bolesne guzy wielkości kurzych jaj z reguły tłuszcz nie jest twardy nie powoduje bólu nawet jak się schylę to czuję jak te guzy się przemieszczają jak chodzę to samo po zabiegu przytyłem 4 kg to z powodu braku takiej intensywności treningu z powodu dolegliwości bólowych bywają takie dni że przez parę godzin dosłownie zwijam się z bólu ucięte suty bolą nawet ja skóra się napręża niemuwiąc o dotyku odzież na zimę pod ubraniem przykrywam je zakrętkami od butelek żeby ubranie nie dotykało niema to jak profesjonalnie zabieg wykonany lepiej by było żeby mnie wykończył na stole niż żebym teraz tak się męczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 649
Boobs
Jak dla mnie to może jeszcze przytyć. Wiem, że teraz jest moda na ciałopozytywność i BMI rzędu 27-29 uważa się (przez niektórych) za nic wielkiego... Generalnie (są wyjątki) ale im więcej fatu tym większy cyc, proste. Btw. rahimek, o jakim wybiegu piszesz ? Nie sądzę, że Tomaszek ma zamiar wziąć udział w Top Model.


Chyba zyjesz w innym swiecie, teraz to jest moda że jak nie masz ciała jak z okładki to coś z Tobą nie tak, lekkie przytycie traktowane jak otyłość ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 470
Sorki rahimek, lekkie przytycie to bardzo subiektywna definicja. Nie zaglądam też na pudelka czy inne shity więc nie bardzo wiem jaka jest teraz moda. I pewnie dla takich głębów modowych jak ja wymyślono wskaźnik BMI. Według lekarzy, dietetyków i innych speców, BMI powyżej 30 zaczyna się otyłość (różne stopnie), ciut przed - nadwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 470
Tomaszek... jak tylko coś zjem klata sprawia wrażenie zalanej ponieważ rosną pod skórą bolesne guzy wielkości kurzych jaj.. nie rozumiem, jak tylko coś zjesz natychmiast wyskakują ci "guzy" na klacie, jakieś uczulenie, żarcie nie trafia do żołądka, czy co innego bo jakoś nie ogarniam.. ? Btw. myślałeś o tym co sugerowałem: porozmawiać z Witwickim, Zoń (nie wiem jak odmienić :), odwiedzić jakąś poradnię leczenia bólu (a nie lekarza, który daje tabletkę) ?
No i najważniejsze, nie pisz i nie myśl tak: lepiej by było żeby mnie wykończył na stole !!!!!!!!!!!!! Może też powinieneś odwiedzić psychologa ? Nie poddawaj się, w końcu znajdziesz, trafisz na kogoś , kto Ci pomoże !





Zmieniony przez - Boobs w dniu 2022-09-27 08:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Jak coś zjem to mi wątrobę wywala nie klatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Hłpie co ty piszesz że jakiś zoń zemno gadał nikt taki zemną nie rozmawiał chyba że coś przeoczyłem k***... Cierpię jak hu... I niechcę mi się dyskutować . Ma ktoś coś konkret zdrowie mi siada jak holera z dnia na dzień naprawdę nie mam zamiaru wnikać w beznadziejne dyskusje zdiécia które wkleiłem mówią same za siebie coo mam jeszcze dokumenty medyczne przesłać czy nagranie z 3 godzinnego zabiegu zresztą też mam sam głos co prawda czy rozmowy z doktorem zresztą nie poto to forum szukam pomocy więc jak kto ma jakie konkrety to pisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium