SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 89
Tomaszek7777
To różnie bywa ja poddałem się zabiegowi niby u polecanego doktora przynajmniej tu i zabieg kompletna porażka i męnczę się już ponad 2 lata nie dość że plastyka zrąbana to jeszcze ból w klatce okropny


Czy ten doktor też w Kielcach urzęduje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 15
Czy ktoś z was robił liposukcję lipomastii w Warszawie lub okolicy i może polecić jakąś klinikę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
ostatnimi czasy to tutaj to wszyscy raczej na grubo lecą w kielcach, placki, kotlety, ostre wycinki gino z gruczołami,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
na poczatku kwietnia sam bede wycinal około 10letnie gino w kielcach, za jakieś dwa tygodnie wrzuce fotki przed i po elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1619
I już farmakologia nie pomoże żeby je cofnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
gino? nie ma szans.
tym bardziej jak utrwalone.
Jezlei np. w momencie gdy swedza nas suty, pojawia sie pieczenie i opuchniecie i okaze sie np. ze to wina hormonal;na, to mozna zadzialac odpowiendim ihnibitorem, aby sytuacje zalagodzic i byc moze skonczy sie to bez ingerencji skalpela.
Jdnak jak mamy juz gino utrwalone, gruczoly sa poprzerastane, to juz nic tutaj tabletkami nie zdzialasz.
Jedynie przy polaczeniu gino z lipo mozemy zredukowac fat i nieco poprawic wyglad sutkow. W przypadku gino nie ma jak sie dostac doo gruczolow bez ciecia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 877
psychotata
na poczatku kwietnia sam bede wycinal około 10letnie gino w kielcach, za jakieś dwa tygodnie wrzuce fotki przed i po elo


Hej. Z tego co przeczytałem na forum, to Dr.Rylaki dosyć podniósł ceny za zabieg. Mógłbyś napisać ile to u Ciebie będzie kosztować oraz ile musiałeś czekać na zabieg? Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
oczywiście, dam znac i napisze co i jak, moja cena miała byc w okolicach 5500, za tydzien o tej porze bede gino free ! nie wierze ze bede mogl ubrac jakieś bardziej obcisle ubrania, czuje ze mi korba odj*** po tym zabiegu, korba na plus rzecz jasna, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 877
psychotata
oczywiście, dam znac i napisze co i jak, moja cena miała byc w okolicach 5500, za tydzien o tej porze bede gino free ! nie wierze ze bede mogl ubrac jakieś bardziej obcisle ubrania, czuje ze mi korba odj*** po tym zabiegu, korba na plus rzecz jasna, :)


5500 mówisz. To oczywiscie koszta samego zabiegu czy wliczales w to wszystko tj. : kamizelke,badania? I co sie wlicza w ten zabieg, wycinasz gino, odsysanie tłuszczu tak? Pomniejszenie sutkow czy tego Nie planujesz?
No i Ile czekales na termin?
Cieszę się razem z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
U mnie było tyle mówione razem ze wszystkim, wycinanie gruczołów, odsysanie tłuszczu i wszystko inne. Ja na termin czekałem dwa lata bo covid wszystko krzyżował bo mieszkam w UK.
Zadzwoń a dowiesz się że z terminami wcale nie jest tak źle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium