SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246638

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 721
Jestem trochę zielony w tych sprawach i chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy. O co chodzi w podskokach ze sztangą na plecach z tym: 30% cięzaru z przysiadu. W przysiadach jaki mam użyć ciężar i o co chodzi z progresja? I jaki ciezar do przysiadu bulgarskiego? Aha i jaki jeszcze cięzar w martwym ciagu? Wszystko to dotyczy oczywiscie planu z 1 strony tematu ćwiczymy razem wyskok vol.3

Zmieniony przez - rykos6 w dniu 2012-08-12 21:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
sorry za mały off ale ktore buty lepiej kupić? rose 2 czy wall 2? macie jakieś sugestie?

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
tak, to racja ze vert to jest dosiezny, no ale pepa i inni podobno nie widzieli silownii i tylko z rozciagania taki wyskok maja ;o kurcze nie fair.. trudno ja jutro od nowa zaczynam cykl i mam nadzieje ze bedzie dobry progres z ciezarem oraz oczywiscie z wyskokiem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
"Podobno"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hehe dokladnie
albo mozna isc droga skoczkow z zsrr, hardcorowe plyo, w wieku 18 lat zyciowka i w wieku 19 lat konczyc kariere bo nic nie zostalo z kolan (autentyczne przypadki)

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2012-08-13 03:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja osobiscie nie wierze w to ze pepa bez silowni ma wyskok. akurat on jest w powietrzu dosc sztywny co sugeruje ze jednak nie jest to czysta natura ze skakania. o tych z ZSRR nie slyszalem sołtys, ale ma to racje bytu. nie wzmocnione odpowiednio nogi i pewnie siadło wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
na ból guzowatości polecam bieganie po orliku trawiastym i bieganie po piasku, można powiedzieć nawet że to uśmierza ból, tak jak w moim wypadku było, ja się męczyłem z tym bólem od lutego do połowy kwietnia, miałem juz iść do fizjoterapeuty ale zaczynałem sezon w plażówkę na początku kwietnia i zaczynało powoli przechodzić, tylko taka sprawa że po 5 tygodniach ból i opuchlizna zniknęła do końca, teraz mały guz został ale to już pewnie nie zniknie, w sezonie halowym będę pisał czy zdarzy się nawrót kontuzji, bo liczę na to że się nie zdarzy, z powodu ze wyleczyłem to do końca. Kup sobie zamrażacz i po wysiłku używaj, pryskając na guzowatość lub przykładaj lód, to jest bardzo pomocne, ja tak robiłem nawet w czasie ważnych turniejów i pomagało.

Siatkówka, pasja, trening...

No Days Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
pepa mowil ze chodzi na silownie:0 ale cwiczy od pasa w gore.
nog nie rusza:)

sledz trenowal pol zycia akrobatyke. dalej salto z miejsca sadzi;)
ja nie powiedzialem ze wszyscy maja skoka z cwiczen zianiego.
za to wiekszosc ostro sie rozciaga wg jego sposobow ;)

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-08-13 10:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soltys88
hehe dokladnie
albo mozna isc droga skoczkow z zsrr, hardcorowe plyo, w wieku 18 lat zyciowka i w wieku 19 lat konczyc kariere bo nic nie zostalo z kolan (autentyczne przypadki)

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2012-08-13 03:18:03

Ja bym prędzej CUNa zjarał niż rozwalił kolana Przy plyo 2x w tygodniu to była jakaś masakra, miesiąc odpoczywałem po 5-tygodniowym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
@Sołtys
Jak widzisz trenowanie plyo po treningu siłowym? Konkretnie po dniu dołu pleców i brzucha oraz po treningu nóg? Jak podchodzisz do założenia, że trenuję 5x w tyg. siłowo, a dołożyłbym do tego albo 2 dni plyo (w w/w dniach) albo nawet 4 (w/w dni + weekend). Trenuję systemem pon-pt, przy czym weeekendy mam 100% wolne, nie trenuję teraz na sali, jedyna moja aktywność to siłownia. Regenerację mam na wysokim poziomie, tj. dieta, suplementacja, dużo snu i masaż; umiem obserwować swój organizm i przy obecnym planie, na którym ciągnę +/- miecha nie czuję oznak przetrenowania, ba, czuje niedosyt. Jakbyś to widział?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium