SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Wstawaj foty jak możesz przed i po, jakie ciuchy dokładnie, czy usg ci wykazało coś

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klapeczki i spodenki:) Usg wykazało ginekomastie, przerost tkanki tłuszczowej 2 cm do tego 6-7 mm włóknisty przerost( coś takiego) ale tak czy siak ginekomastia. U mnie był problem bo Rylski mówił, że pierwszy raz spotkał się z takim gino, musiał się troszkę narobić. Fotki postaram się wstawić jak najszybciej ale co dziwne nie mam aparatu bo telefon mam delikatnie mówiąc popsuty. Jeśli chodzi o nocleg, to pytałem na dworcu i wszyscy mówili żebym szedł na urzędniczą do Arkadii czy coś takiego, przetrwać się da ale trzeba się nastawić na dyskomfort( chyba że tylko ja tak trafiłem), najpierw robotnicy a rano jęki jakiejś damy:) 10 min, 10 przerwy i tak kilka razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
hehe okej dzieki

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma za co, przeżyłem to mogę coś powiedzieć:0 Polecam bo warto pozbyć się tego gówna :) A teraz proszę o odp na moje pytania:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
heeh no ja naszczescie godzinka do lodzi a potem busem 3h do kielc, wiec obedzie sie bez noclegu, jak ta kamizelka wyglada? i czy smierdzi? jak smierdzi to jak dlugo itepe sciagales szwy u niego czy u kogos innego...?

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamizelka, przynajmniej u mnie nie śmierdziała i nie śmierdzi. Pierwszy raz ściągnąłem po tygodniu i tak jak w zaleceniach później raz na 3 dni. Oczywiście po zdjęciu szwów ściągałem 3-5 razy dziennie żeby zmieniać opatrunki i smarować rivanolem bo tak jak pisałem miałem problem z prawą stroną. Szwy ściągałem u chirurga w moim mieście bo do Kielc za daleko, najpierw poszedłem do rodzinnego i to on może już ściągnąć ale chciał żeby wszystko obejrzał chirurg. Kamizelka wygląda mniej więcej tak tylko jet biała i troszkę grubsza
http://www.sklep.pani-teresa.com.pl/model-uciskowy-meski-adampani-teresa-p88.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Panowie a co zrobic jesli zrobil mi sie zrost na prawym sutku? :/ Ogolem jestem zachwycony zabiegiem (mialem go w sierpniu w zeszlym roku w Kielcach), tylko ten zrost mnie wkur... bo wyglada nieestetycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
A jak z tą kamizelką jest? Dostaje się ją po zabiegu czy trzeba samemu się zaopatrzyć? Wiem że już było pewnie ale trochę ciężko znaleźć konkretne info z racji dużej ilości stron w każdym temacie o ginekomastii. Chodzi mi oczywiście o zabieg wykonywany u dr. Rylskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
@freek-f1 Masuj lub nie masuj, decyzja zależy od Ciebie. Ja nie masowałem i nie narzekam Ale wiem, że niektórzy chwalili sobie jakieś maści na zrosty i masowanko im pomagało :D Zależy od Ciebie , ale nie ma reguły. @Krisu15 kamizelka jest wliczona w koszt zabiegu (50-70 nie pamiętam dokładnie) Sam rozważałem, czy aby się samemu nie zaopatrzyć i nie przyoszczędzić parę złociszy, ale nie żałuję, że jednak zdecydowałem się na kamizelkę od Rylskiego, bo jest po prostu świetna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Kurde czym bliżej tym głubsze myśli o zrezygnowaniu, jak to będzie wyglądać itp...

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium