SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4981233

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30094
Dzien dobry:)
zapraszam na gorącą kawke

Pozdrawiam, Dezir - doradca w działach sportowych, głównie w "Fitness"
-----------------------------------------------
"Knowledge not shared is knowledge lost"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam już nie porannie
i chętnie się załapie na kawkę :)

Jeden z textów roku: "Acha, mam pytanie, kumpel mówił że podciąganie jest ważne przy ćwiczeniach. Ja jednak uważam że jest to troche do dupy. Ja tam nigdy nie widziałem żeby laski patrzyły kto ile razy się podciągnie (ja się podciągam maxymalnie 3 razy). To tyle, jeszcze raz laski pozdrawiam was !!! :)."
---------------------------------------------------------------------------------------
<imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> kawoszka <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30094
hmm.. ja juz wprawdzie wypilem jedną, ale chętnie będe Ci towarzyszył przy piciu kolejnej :)

Pozdrawiam, Dezir - doradca w działach sportowych, głównie w "Fitness"
-----------------------------------------------
"Knowledge not shared is knowledge lost"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
To i ja się podłączam

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
To ja posiedze i popatrze.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

IsitandtalktoGodandhejustlaughsatmyplansmyheadspeaksalanguageIdon'tunderstand

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
do pracy marcinecki a nie posiedze popatrze

witam wszystkich:)

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sobie popijam kawkę i kontempluję... https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114260 <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle>

Jeden z textów roku: "Acha, mam pytanie, kumpel mówił że podciąganie jest ważne przy ćwiczeniach. Ja jednak uważam że jest to troche do dupy. Ja tam nigdy nie widziałem żeby laski patrzyły kto ile razy się podciągnie (ja się podciągam maxymalnie 3 razy). To tyle, jeszcze raz laski pozdrawiam was !!! :)."
---------------------------------------------------------------------------------------
<imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> kawoszka <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
potowarzysze tobie w piciu
kawki oczywiscie

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30094
czesc grasiu..
am, ja tez sie chetnie napije kawki... :)

Pozdrawiam, Dezir - doradca w działach sportowych, głównie w "Fitness"
-----------------------------------------------
"Knowledge not shared is knowledge lost"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Buuu... Grasik na mnie nakrzyczal...
A ja tylko chcialem potowarzyszyc przy kawie...

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

IsitandtalktoGodandhejustlaughsatmyplansmyheadspeaksalanguageIdon'tunderstand

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

electro
Polecane artykuły