SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4254090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ech...skąd ja to wszystko znam..."Ty już całkiem powariowałaś! Jak ty się odżywiasz!"-> takie komentarze padają, gdy wieczorem nie jem węgli...A potem pytania, co robię, że nie chcę mi się jeść słodyczy czy podjadać...

BTW Tuńczyka - u mnie mam po 1.99

I zakupy tesh sama sobie robię od dłuższego czasu - po jak poproszę o kupno ciemnego ryżu to...kupią, ale w ciemnym opakowaniu! Serio!

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Max dawka dzienna beta karotenu to 10000j.m. (zalecana 5000j.m. czyli 3mg).
Co do wit.E 400j.m. (max) - zalecana 30 j.m.

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No! Widzę że nie tylko ja nie mam żadnego wsparcia ze strony rodziny która oczywiście jest dla mnie wspaniałym autorytetem bo to oni mi wpoili takie przyzwyczajenia żywieniowe, nie żebym zwalał na nich winę za moją otyłość - ale nikt u mnie w rodzinie die wie co to dieta, dla nich jajka są super kaloryczne ale za to zupki w proszku można spożywać hurtowo - tylko pogratulować, a gdy Kruszaczek się zbuntuję to go wyśmiewają - dziś siostra śmiała się z tego że stałem się zwolennikiem herbatek PU-Erh - pewnie pobieganie zaraz do koleżanek i będzie mnie obgadywała, bo ona zawsze tak robi - nawet o tych najbardziej intymnych czynnościach potrafi przez telefon informować koleżanki - oczywiście w celu ośmiesze nia mnie - co za rodzina...

P.S Grasiu, a właśnie rozgrzewałem herbarką gardziełko by ryknąć

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
)

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
GRASICZKUUUUUUUUUUU!!!! - to było ryknięcie nio nie?

Zastanawiałem się tylko nad jednym - co to właściwie znaczy j.m (żeby tylko TJMa tu tutaj nie zwabiło)

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ojojoj! Aż w uszach mi jeszcze dzwoni...
Właśnie buszowałam u nas w dziale...

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja buszuję paluszkami we włosach - własnie, zastanawiałem się co sądzisz o długich włosach u mężczyzn - większość kobiet raczej tego nie akceptuje, jak myślisz, dlaczego

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Kiedyś zwracałam na to uwagę - jako 'nastka' - miałam momenty, że wolałam długie, potem kroociootkie. Ale na starość się zmądrzało i jest to bez różnicy (ważne by były czyste... ); zresztą liczy się to, co w środku, a nie 'opakowanie', nieprawdaż? ) Bo co mi po tym, że pokażę się z facetem nie wiadomo jak przystojnym (i z jakim upierzeniem), a w środku tak pustym, że aż echo się odzywa...

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-06 15:11:13

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Normalnie - złota misa a jeść nie dają, wiele razy to widziałem - ja zakoch**ę się w spojrzeniu - chciałbym móc powiedzieć ukochanej osobie że ma w oczach coś co czyni ludzi pięknymi - mozna być ładnym, ale jeżeli jest się głupim to widać to po w patrzałkach i wtedy cały ukor pryska niczym bańka mydlana

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Pięknie powiedziane!

Choć nie zawsze w oczach można to wyczytać...Też tak myślałam... ktoś może być dobrym ktorem i niesamowicie 'cukrzyć', lecz prędzej czy pooźniej i tak to wychodzi.

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-06 15:21:19

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium