SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
niezla katownia
jak dlugo chcesz tak pociagnac?

IMO: triceps z klatka i barkami, nogom dalbym silowy bez trenninu wymachow, pozniej celowy katabolizm, a jak musisz aeroby nozkom zafundowac to np. interwaly na steperze i katabolizm

ale ja sie nie znam

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie marny strasznie ten plan
wszystkiego za dużo, chaotyczne to wszystko jakieś takie ...
bez jakiejś koncepcji która by nadawała sens ...
generalnie bym wywalił i wziął jakiś gotowy plan z SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym szczerze mówiąc jak ocenić plan nie znając ćwiczeń ? bo co to np. znaczy "robić nogi" ? tzn. dwugłowe czy czworogłowe czy łydki, czy wszystkie na raz czy jeszcze coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 546
Wiem że katownia,ciągne tak minimum 6 miesięcy, teraz uwierzcie to jest poukładane, prawdziwa masakra była pół roku temu
Przykładowy trening na nogi(siłowy):
1.wykroki 4x15
2.czworogłowy na zmianę z dwugłowym na maszynie 4x15(bez przew)
3.przywodziciele+odwodziciele na zmianę na maszynie 4x15(bez przerw)
4.wypychanie na suwnicy 4x15
5.przysiady na suwnicy 3x15
6.wypychanie na maszynie (na pośladki w klęku nie wiem jak sie maszyna albo ćwiczenie nazywa)4x15 bez przerw
7.martwy ciag 3 do 4 razy po 12/15
8.łydki na stepie (jedną nogą)

Chyba tyle.....



Zmieniony przez - Nyka w dniu 2006-01-17 12:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
dzień doberek



Naukowcy w Tajwanie stworzyli świnie, które świecą w ciemnościach.

Jak podają modyfikatorzy świń, ich zwierzęta świecą każdą częścią ciała. Powstały w wyniku dodania materiału genetycznego meduzy do embrionu zwierzęcia.

Naukowcy wierzą, że udany eksperyment przyniesie wiele dobrego badaniom nad komórkami, a w szczególności umożliwi pogłębienie badań nad ludzkimi chorobami.

Naukowcy z National Taiwan University's Department of Animal Science and Technology, twierdzą, że poza świeceniem, świnie niczym nie różnią się od pozostałych, normalnych osobników.

Taiwan nie był pierwszy. Świecące świnie były znane już wcześniej. Te jednak są wyjątkowe, ponieważ świecą wszystkie komórki, nawet te we wnętrzu organizmu - serce i pozostałe organy.

W świetle dziennym świnie mają zabarwienie zielone. Zęby i oczy mają natomiast barwę zupełnie jak świeża trawa. W ciemnościach po napromieniowaniu odpowiednią częstotliwością niebieskiego światła, zaczynają świecić jak żarówka zielonym światłem.

Co dają takie badania?

Zasada jest prosta. Komórki świni wszczepione do organizmu innego, normalnego osobnika, są bardzo łatwe do identyfikacji - świecą. Możliwe jest więc prześledzenie ich drogi od samego początku do samego końca wędrówki.

Nie dziwmy się więc, gdy na naszym stole wyląduje świecąca kiełbasa. To nie zawsze musi być efekt kąpania w supermarkecie...


<co jest>

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra, okay, pieknie, ślicznie i ffogle

ja mam tylko jedno malutkie, maciupkie pytanie - robiąc to wszystko, od pół roku, jakie masz EFEKTY ?

bo wiesz, ja robie na przykład dwa razy w tygodniu martwy ciąg, raz w tygodniu przysiad i na nogi to jest wszystko - i na efekty nie narzekam, a Ty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ptasia grypa dotarła do Disneylandu hrhr

Grasik hrhr świń-tuszysz jak zwykle hrhr

Komórki świni wszczepione do organizmu innego, normalnego osobnika, są bardzo łatwe do identyfikacji - świecą.

Biedne zakonnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Uhm. Tyka, a ile cwiczen i jak czesto robisz na gorne partie? Bo AFAIK Tobie i Nyce troche na czym innym zalezy.

Jakkolwiek nie twierdze, ze takie katowanie nog jest OK

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nyka, ponad 400 powtórzeń na nogi (nie licząc łydek na stepie) na jednym treningu oznacza że ŻADNE z tych ćwiczeń nie jest wystarczająco intensywne (bo gdyby było nigdy w życiu nie wykonałabyś takiej liczby powtórzeń)

rekomendacja - wyrzucić 3/4 ćwiczeń, zwiększyć klikakrotnie ciężar w pozostałych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium