SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4278191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
z widzeniem nie mam problemoow
z poczta natomiast tak

chyba dobranoc


Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-05-26 01:35:53

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
dziendoberek
czas na poranna kawke

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
z mlekiem poprosze

czesc:)

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sami tak chlejecie ? dajcie trochę hrhr

miłego dnia kawożłopy hrhr

Seewy, mam dokładnie takie same odczucia co do forum jak Ty i również swoją obecność ograniczam obecnie do wizyt w Kawie (rzadkich niestety) co i Tobie proponuję Myślę że zaczęliśmy w pewnym momencie (modzi, doradcy) brać forum zbyt serio i nabyliśmy do niego matczyno-ojcowskiego stosunku przykro nam więc teraz patrzyć jak zamienia się w śmietnik po którym hasają stffory tribalobahamutopodobne hrhr Ale jest na to jedna rada - olać to i tyle, to właścicielowi powinno zależeć w pierwszej kolejności a nie nam, tak więc jeśli chodzi o mnie to ogłaszam coffee break trwającą do odwołania hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
cześć, czyżby znowu jakiś strajk?

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Bry!

Nareszcie! Teraz wiem dlaczego waga stała w miejscu, nie chodziło o zalegajacą tkankę tłuszczową, ale o coś innego (co też zalegało) - poranna wizyta w łazience sprawiła że zamiast 104 ważę nieznacznie ponad 103 kilo - yeah

Seewy - to jest wada tego forum - nic sie nie ma za ciągłe odpowiadanie na te same pytania, mogli by coś zrobić by ozyło, ale to jest niemożliwe

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc Lessie and Kruszku

Lessie, żaden strajk - jedynie nabranie właściwych proporcji co do zachodzących zjawisk hrhr

Kruszku, gratooloojem koopala hrhrhr Jako stary sfd'owicz powinienes jednak przestac sugerowac sie wagą i sprawdzać % tłuszczu (eee, zresztą po co ja to piszę, wszak mam kofibrejka hyhy ;-0 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wiem, wiem - ale kurka nie mam odpowiedniego przyrządu - no a te kalkulatory internetowe są jakieś wadliwe
Bo jakoś nie chce mi się wierzyć ze straciłem tylko 2% BF

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2004-05-26 12:09:39

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
kruszek, sprawdź się na stronce z kalkulatorem www.mybodycomp.com
trzeba się zarejestrować, pomierzyć ,itd ale naprawdę jestem z niej zadowolony i pokazuje wyniki wg mnie b. wiarygodne

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj odżałujcie parę złotych i po problemie : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25739419 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium