SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4254455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Grasik - wiem
Blomdina - moge wyszczekany jestem niekiedy - ale tylko jak trzeba badz jeli mam humor a z synkiem trzymaj sie blisko - tak zebys byla mama-kumpela ... bedzie mial swietnie a ty unikniesz "wyszczekania" a kiedy sie urodzil synek ? (znak zodiaku) ... to dam Ci troche porad na przyszlosc
a drocze sie z Toba bo sadzac ze zdejc i profilu ...jestes jak 80% mojej poloweczki a nie ma jej dzisiaj wiec jakos musisz mi ja zastapic
czas na posilek

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Hehehhe
Witam wszystkie zbokole i inne koolinarne pigoolki

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Hehehe...jaki bezpośredni
Blo - look out


artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
80% połóweczki to jakies 400 ml Ja tam myslę że Blomdi ma jednak lepszą siłę rażenia

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
hehe nie dosc ze błaźnica to jeszcze zbokol
Seewy ,brakowało nam Twojego racjonalnego spojrzenia ,no i teraz wszystkich utwierdzisz w przekonaniu że ptaśku miał racje co do mnie..

Ptaśku smacznego....życze..a moj synek no ja nie wiem z jakiego znaku jest bo ,to 11 sierpien rak,czy lew?

a te 80% to ja jestem z Twojej kobietki, czy ona ze mnie

Hee zrobił sie tu niezły chat prawie czuje sie jak u siebie)

Grasia noo widze.. a chciałam w podpisie jaśnie baleronowa miećcobym wydawała sie ważniejsza od Ciebie, jako ksieżniczki

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
CZeść Seewy

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hehe Tyka
Blomdi - Urodzeni pod Znakiem Lwa są wielkoduszni i optymistyczni. Królewskim Znakiem Lwa włada Słońce.

Energia i radość życia wyróżnia Lwy spośród innych Znaków Zodiaku. Optymizm i poczucie humoru zjednują Lwom przyjaciół i pomagają przetrwać trudne chwile.

Wpływ żywiołu ognia daje Lwom siłę do rozpoczynania nowych przedsięwzięć, pozwala też ufać we własne siły i możliwości. Lwy nie przejmują się niepowodzeniami i szybko się uczą - także na własnych błędach.

Przedstawiciele tego Znaku są wielkoduszni i sympatyczni, nie wahają się pomagać innym. Lwy lubią się dzielić tym, co mają najlepsze - i w swoim przekonaniu właśnie na najlepsze rzeczy zasługują.

Złośliwi posądzają Lwy o ciągłe przechwalanie się i nieodpartą chęć imponowania innym. Rzeczywiście: przepych i luksus towarzyszy Lwom, a dzięki odważnym decyzjom zazwyczaj dochodzą one do majątku.

Panie Lwice doskonale wiedzą, że kto tanio kupuje, ten dwa razy kupuje, uwielbiają złoto i szlachetne kamienie. Panowie Lwy nie oszczędzają na swym wyglądzie, zazwyczaj jeżdżą wspaniałym samochodem.

Lwom służy słońce - aby były zdrowe powinny opalać się i wygrzewać w jego promieniach. Piękne plaże i nadmorskie kurorty to odpowiednie miejsce na luksusowy urlop dla rasowego Lwa.

Szczególne miejsce w życiu Lwów zajmują dzieci i rodzina, chętnie dbają o dom i jego potrzeby. Potrafią pięknie urządzać pomieszczenia i ogrody. Lwy to także urodzeni aktorzy i artyści.

Chcą wyrażać się pięknie i zawsze przebywać w pięknym otoczeniu. Nie wstydzą się pokazywać swych prac, z ufnością oczekują pochwał i próśb o jeszcze. Zazwyczaj pięknie malują lub rzeźbią, mają też bardzo obrazowy dar opowiadania.

Lubią przebywać z ludźmi, nie pielęgnują uraz - choć gdy się złoszczą lepiej uciekać! Lwy powinny uważać, aby otoczenie nie wykorzystywało ich wielkoduszności, szczególnie w sprawach finansowych.

Starsze Lwy często przymykają oko na wady innych, a życie i jego problemy traktują jak teatralną scenę - ze sobą w roli głównej.

A TU MASZ PREZENT DLA SYNKA
Prezenty dla Lwa muszą być wytworne - wszystko, co typowe i oklepane raczej go urazi niż ucieszy. Lwy kochają sztukę, przedmioty wykonane samodzielnie i na zamówienie. Biżuteria, luksusowe perfumy, albumy i gadżety spotkają się z zainteresowaniem. Lwy zwracają uwagę na opakowanie prezentu i formy towarzyskie przy wręczaniu upominków. Panie Lwice kochają kwiaty!



Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Tykus,juz jestes bardziej dyspozycyjny??

a porazajaca to jestem ,szczegolnie porazam głupota to fakt
ale ktos musi.. jestem dumna..ze moge porazac takie towarzystwo
och mam złą wiadomość, szczegolnie dla tych co jeszcze sie nie pojawili dzis ,a beda chcieli to przeczytac.. no wiec nudze sie, juz Wam współczuje;) bede pisac... od czego by tu zacząć a wiec ..urodziłam sie 22 stycznia ))...dalszaa czesc jak zjem moj kalafiurek z piersiakiem moze od obrzarstwa mi sie odechce zanudzac Was...proponuje sie pomodlic tudziez zapodac bana

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swoją drogą to zadziwiające - Ptasiek taki młody a już wie że Mamuski są najlepsze Szybko się ta dzisiejsza młodzież szkoli hihihi

Blomdi, daj lepiej urla do tego sexczata ....

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Tyka hehehe - u mnie mieszka taka jedna mauska ...echhh chcialbys ja poznac - zapewniam Cie ...a samotne mauski to juz pierwsza klasa
Blomdi - zapodaj jakas ciekawa zyciowa historie

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium