SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4254656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
mile towarzystwo ja tez loobie..wiec sie chetnie herbata poczestooje...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
a co Kruszku, lubisz starsze panie?
niestety plany mam: praca, praca i jeszcze trochę pracy, tak mniej wiecej do środy po południu, z niewielkimi przerwami na odrobinkę snu

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
pracoholizm....;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Widzisz, właściwie wiek o niczym nie świadczy, nie jest on żadną miarą dojrzałości - chyba że fizycznej.
A co do jego wpływu na osobowość, to uważam że w głebi czlowiek zawsze pozostaje dzieckiem, okres dojrzewania, upływ czasu ściślej ujmując, powoduje że na tą dzieciecą, "rdzenną" osobowośc nakładane sapo prostu kolejne warstwy wynikające z doświadczeń, warstwy które składają sie na pancerz dorosłości. Jednak w glebi zawsze pozostajemy tacy sami, dlatego uważam że wiek nie ma żadnego znaczenia.

P.S. - myślę że to dobry sposób by dziewczyna którą podrywam zapomniała o sporej różnicy wiekowej, hrhr

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2004-09-13 22:34:48

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
wierz mi, że w tej chwili wolałabym robić zupełnie co innego ale niestety terminy gonią
lubię to co robię ale 8 godzin dziennie w zupełności by mi wystarczyło, 20 to stanowczo za dużo

Kruszku jest we mnie sporo z dziecka, może dlatego że jako dziecko musiałam być dorosła, teraz nie potrafię tego oddać
Z drugiej strony, dopiero teraz przyszedł czas, że zaczynam czuć się już kobietą, choć z pewnych względów trochę mi tego poczucia brakuje

Zmieniony przez - rzabba w dniu 2004-09-13 22:46:22

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruszek! Ty stary dupcyngierze, skończ te swoje umizgi.
Już ja cię znam, ty cyniczny, skaczący z łóżka do łóżka lovelasie!
Przy tobie Bogusław Linda jest jak śnięty papież!

Uważajcie na niego, nie dajce się zwieść jego miłym słówkom i komplementom, jemu chodzi tylko o jedno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dobra - teraz sprawdzcie nicka: Kruszek
jakies inne osoby zarejestrowane na tym ip?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wiem, ostatnio taki jestem.
To po prostu pewien rodzaj mechanizmu obronnego na wzmożony zalew pytań oraz próśb typu "Smakuje ci ta kawa?", "Może napijesz się jeszcze?".
Miałem z tym kiedyś spore problemy, to znaczy... kiedy mówie spore, to mam na myśli to że... pamietasz modę jaka kiedyś panowała, na, no wiesz - takie małe pudle w kostiumikach i koszulkach?
W każdym wazie, widziałem jedną z tych krow pod kioskiem na morasku, bla tam ona i jej ojciec i starcza ciotka, która rozmawiała z miłym panem od przepychania rur, no ale wracajac do tematu...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oh, zamknij się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
rozdwojenie jazni ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium